Domů » Existuje osud, nebo si svou budoucnost vytváříme sami?
Zábava a volný čas

Existuje osud, nebo si svou budoucnost vytváříme sami?

Věříte na osud? Myslíte si, že je sled budoucích událostí předem dán nějakou „vyšší mocí“, nebo že svou budoucnost ovlivňujeme na základě dobrovolných rozhodnutí? Když něco nevyjde i přesto, že jste se ze všech sil snažila, hrála klíčovou roli smůla, nebo bylo o všem předem rozhodnuto? Spoustu otázek a odpověď žádná. Lidstvo se na ně snaží nalézt řešení od nepaměti, vymyslelo náboženství, filosofické směry a stejně uvízlo na mrtvém bodě. Je tedy jen na nás, čemu uvěříme. Ale čemu věříte vy? Může vám někdo předpovědět budoucnost?

Snaha nahlédnout do budoucnosti vyústila v nejrůznější způsoby věštění. Vzpomeňte si na hodiny dějepisu – prastaré národy věštily z run, zvířecích vnitřností, souhvězdí, kávových sedlin… Způsobů je nespočet a většina zřejmě nefunguje, ale přesto si říkáme „co kdyby náhodou…“. Většina věštců jsou nepochybně šarlatáni, ale některým jedincům nelze upřít jistá výjimečnost. Pokud jsou články v novinách i starších knihách alespoň trochu pravdivé, tak se mezi námi čas od času objeví někdo, jehož věštba vyjde.

Možná si s myšlenkou návštěvy kartářky pohráváte i vy. Vždyť jsou to právě tarotové karty, které mají velmi hluboký význam a jednotlivé symboly představují naši budoucnost. Možná vám kartářka předpoví budoucnost správně a vy ji budete moct změnit. Výklad karet prý patří mezi „osvědčené“ metody, ale kdo ví… Jdete do toho, nebo staré cikánce nevěříte ani nos mezi očima? Dobrá a co takhle něco „modernějšího“? O své budoucnosti se totiž můžete dozvědět třeba hned – přesně k těmto účelům slouží online věštírna.

Online věštírna www.orisio.cz soustředí zkušené esoteriky, kteří vám přes internet nebo po telefonu prozradí budoucnost. Věštbu můžete brát vážně, nebo jako doporučení. Anebo jen jako legraci. Je to jen na vás a na tom, čemu (ne)chcete věřit.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!