Domů » Bez šicího stroje se neobejdeme ani dnes. Pořiďte si šikovného pomocníka i vy!
Zábava a volný čas

Bez šicího stroje se neobejdeme ani dnes. Pořiďte si šikovného pomocníka i vy!

Věděla jste, že první šicí stroje vznikly již více než před 200 lety? Staly se nejlepším přítelem švadlen a pomocníkem každé ženy, která si čas od času potřebuje upravit oblečení a nechce kvůli každé „prkotině“ běhat za švadlenou. Zájem o šicí stroje neklesá ani dnes a stále jde o perfektní dárek pro mladou dívku, tak i pro ženu v nejlepších letech. Pokud vám doma mašinka, která hravě zvládne nejrůznější druhy stehů či oblíbené techniky jako je patchwork či volný quilt, chybí, možná je na čase si jednu pořídit. Vybrali jsme pro vás jednoho talentovaného zpěváka, který nabízí spoustu muziky za málo peněz!

Singer Talent 3321

Šicí stroje Singer jsou synonymem kvality a v segmentu šicích strojů jsou tím samým, co Rolls Roys v automobilovém průmyslu. Výrobce se na trhu pohybuje více než 150 let a na stroje s jeho logem narazíte ve více než 150ti zemích napříč celým světem. My jsme se zaměřili na jeden z nejlevnějších modelů – Singer Talent 321, který toho umí víc než dost.

Singer Talent 3321 zvládá 21 druhů stehů (včetně pružných) a 4-krokovou knoflíkovou dírku. Navlékač nitě je automatický, jehla polohovatelná a mezi další užitečné funkce patří zpětný chod po zapošití, automatická regulace tlaku šicí patky, automatické vypnutí navíjení spodní cívky či možnost šití dvojjehlou. Jistě vás potěší i přítomnost praktického LED osvětlení a vestavěná schránka včetně profesionálního příslušenství. Odolný rám je vyroben z kovu.

Singer Talent 3321

Nakupujte tam, kde vám dobře poradí

Tohohle krasavce seženete v e-shopu www.sici-stroje-overlocky.cz, který provozuje společnost Šicí centrum Haišman. Specialista se v oboru pohybuje od roku 1991 a kromě šicích strojů nabízí i žehlící techniku, mandly, vyšívací stroje, krejčovské panny a kompletní příslušenství. Stejně dobře zde pořídíte i pletací stroj a pokud si nebudete vědět rady s výběrem, vždy se můžete spolehnout na odborné poradenství. Šicí centrum Haišman totiž moc dobře ví, co prodává a na rozdíl od většiny ostatních prodejců nabízí pouze prvotřídní sortiment od renomovaných výrobců.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!