Domů » Žhavé módní tipy pro léto 2014
Móda

Žhavé módní tipy pro léto 2014

Stihnete to? Léto je na spadnutí a jestli s sebou nehodíte, zapadnete v davu… Ale o čem, že je vlastně řeč? No přece o letní revizi šatníku a s ní spojených nákupech! Hlavně se nesnažte tvrdit, že tuto ryze ženskou tradici nedodržujete a raději se pohodlně usaďte. Dnes vám totiž prozradíme, v čem se na pláži, v baru, ve městě, v obchodním centru… blýsknete a vybočíte z šedého průměru. Tyhle módní bonbónky vám pořádně osladí léto!

Plast a vůně bonbónů

Plast je materiál, který se v módním průmyslu příliš nechytil. Čest výjimkám, ale ani vy zřejmě nenosíte plastové náušnice nebo náhrdelníky. Plast zkrátka nepatří mezi exkluzivní materiály a v módním průmyslu to nemá jednoduché. Tedy spíše neměl. Revoluci způsobily plastové boty Melissa, které se okamžitě staly hitem na celém světě. Botičkám sice pomohly celebrity, které je protěžovaly v médiích, nicméně musíme podotknout, že jsou skutečnou oslavou designu.

Plastové boty Mellisa rozhodně nejsou prvoplánovým kýčem, jehož jediný smysl je jít proti zavedeným konvencím a šokovat. Jsou neskutečně krásné a vyvedené do posledního detailu a speciální materiál Melfex se nosí velmi příjemně. Je voděodolný, hypoalergenní, neobsahuje žádné závadné složky a aby toho nebo málo, přizpůsobí se tvaru vaší nohy. Stále vám to nestačí? Plastové boty mají ještě jedno přízvisko – voňavé. Máte chuť vyměnit ty stávající za exkluzivní lodičky, které se nezničí a voní jako bonbón? Udělejte si radost a vybočte z řady!

Boty Mellisa

Hádej, kdo!

Boty už máte, takže hurá do ulic. Ale kde nacpete všechny ty chytré telefony, peněženky, klíčky od auta, malovátka a ostatní věci, bez kterých v betonové džungli nepřežijete? Přece je nebudete tahat v igelitce. Vaše „kápézedka“ (KPZ = krabička poslední záchrany) musí být stylová a pokud víte o něčem stylovějším, než jsou kabelky Guess, dejte nám vědět.

Devadesátky, kdy to gigant Guess neměl jednoduché, jsou dávno ty tam a značka se v posledních letech opět dostala do popředí zájmu. Mít alespoň jednu kabelku Guess je prostě must-have, tedy nutnost. Ostatně posuďte sama – není krásná?

Kabelka GuessVoňavé botičky značky Mellisa, legendární kabelky Guess a spoustu jiných exkluzivních doplňků seženete za super ceny na www.my-store.cz!

 

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!