Zachovejte si památku na vašeho mazlíčka

Přestože jsou naši zvířecí mazlíčci neopominutelnou součástí našich životů, nemohou s námi být neustále, a bohužel ani navždy. Skvělou památkou na vašeho pejska či kočičku může být vzpomínkový 3d odlitek jeho tlapky nebo čumáčku, který vám bude vašeho domácího mazlíčka navždy připomínat.

Jak funguje vzpomínkový odlitek?

Jedná se o vytvoření 3D odlitku pomocí formy, do které se otiskne tlapka či čumáček vašeho němého přítele. Není to ale stejné, jako když jste v dětství odlévali stopy lesní zvěře do sádry. 3D vzpomínkové odlitky jsou naprosto věrné. Díky speciální hmotě, ze které je vyrobena odlévací forma a materiálu, ze kterého je zhotoven finální výrobek, zachovává 3D odlitek i ty nejmenší detaily, takže výsledek bude vypadat naprosto dokonale.

Používejte kvalitní odlévací sady

Na internetu můžete koupit mnoho odlévacích sad dovezených z Asie, jejichž kvalita ovšem nebývá valná. Pokud chcete získat skutečně kvalitní odlitek, zkuste odlévací sadu od českého výrobce vzpominkovyodlitek.cz. K výrobě odlévacích forem používá vysoce kvalitní alginát, což je čistě přírodní materiál vyrobený z mletých mořských řas. Tento materiál se díky své zdravotní nezávadnosti používá i v medicíně.

Co vše lze pomocí sad na 3D odlitky vytvořit?

Při odlévání nejsme samozřejmě odkázáni jen na domácí mazlíčky. Odlévací sady na 3D vzpomínkové odlitky jsou vhodné taky pro zachycení miniaturních nožiček a ručiček vašeho miminka, zhotovení odlitků rukou novomanželů se snubními prsteny, nebo rukou vašich rodičů. Můžete taky vyrábět odlitky končetin vašeho dítěte každý rok, abyste viděli, jak roste. Zhotovený 3D odlitek můžete zarámovat, například společně s fotografií vašeho mazlíčka, aby vám navždy připomínal krásné chvíle, které jste spolu strávili.

Publikováno: 16. 07. 2019

Kategorie: Dárky

Autor: Adam