Domů » Dopřejte si skvělé wellness v hotelu Equitana
Cestování a dovolená

Dopřejte si skvělé wellness v hotelu Equitana

Léto je konečně tady a s ním i období zasloužené relaxace. Pokud jste si však doposud nevybrala místo, kde načerpáte novou energii a odpočinete si od každodenního stereotypu, máme pro vás perfektní tip. Za luxusem nemusíte nikam daleko – svůj letošní wellness pobyt můžete prožít v Equitana Hotel Resortu Březnice-Martinice.

Wellness pobyty jsou velkým lákadlem i letos. A největší zájem je o kombinaci lázeňských procedur a aktivně stráveného volna. V případě populárního Equitana Hotel Resortu můžete trávit čas i jízdou na koni, cyklistikou či provozováním mnoha jiných sportů.

Místo, kde se líbí každému

Equitana Hotel Resort nabízí atraktivní wellness balíčky, takže si přijdou na své zamilované páry, singles i senioři. Zároveň si lze vybrat mezi tří a čtyřhvězdičkovým ubytováním včetně pronájmu apartmánu v chalupě. Hosté mohou zvolit pobyt se snídaní i polopenzi.

Nedílnou součástí pobytových balíčků je možnost využívání hotelového bazénu, zahradního grilu a sportovišť pro minigolf, pétanque a volejbal. Nechybí ani Kneippův chodník a koupací jezírko. V areálu je samozřejmě možné bezplatně zaparkovat a využívat Wi-Fi.

Jízda na koni i rybaření

Nabízí se však i jiné důvody, proč si pro wellness pobyt vybrat právě Equitana Hotel Resort. Jedním z nich je vlastní jízdárna a možnost se zúčastnit lekcí jízdy. Dalším tahákem je pobytový balíček zahrnující rybolov. Konkrétně jde o povolenku typu „chyť a pusť“.

Od masáží až po saunování

Co se týče wellness procedur, v Equitana Hotel Resortu si dosytosti užijete různých druhů masáží včetně aroma masáží či masáží lávovými kameny, saunování v klasické i infrasauně, relaxaci v moderní jakuzzi, parní lázně i plavání v bazénu s protiproudem.

Napadá vás snad jediný důvod, proč si neužít začátek léta právě v tomto českém wellness rezortu? Více informací najdete na www.equitana.cz.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!