Zažeňte nudu v posteli aneb hračky pro dospělé pro vás i vašeho partnera

Jaký je váš sexuální život? Máte partnera, díky kterému mají postelové hrátky pořádné grády, nebo je vám naopak v ložnci smutno? Nebo snad partnera máte, ale z nějakého důvodu vám to neklape tak jako dříve? Ať už je to jakkoliv, berte to z té pozitivní stránky – vždy to může být lepší a to i v případě, že prožíváte opravdu intenzivní chvilky. Zajímá vás, jak toho dosáhnout? V tom případě je dnešní článek určen právě vám!

Způsobů, jak dostat svůj sexuální život na samotný vrchol, je poměrně dost, ale mezi ten nejefektivnější patří zapojení nějaké hračky. Pokud vám jen při pomyšlení na návštěvu sexshopu a „odborné“ konzultace s prodejcem nahání husí kůži, máme pro vás dobrou zprávu. Pánské i dámské těšítka si totiž můžete objednat pěkně z pohodlí domova. A rozhodně se za to nemusíte stydět, vždyť lidská sexualita a touha po poznávání nových slastí je naprosto přirozená. Lidé se snaží o zpestření svého sexuálního života snad od nepaměti.

Rozhodnete-li se některý z e-sexshopů navštívit, měli bychom vám udělat menší osvětu. V širokém sortimentu se totiž kolikrát nevyznají i mnohem zkušenější kupující.

Největší zastoupení mají samozřejmě ženské vibrátory. Ty už ani konzervativní česká společnost dávno nepovažuje za něco neobvyklého a tím spíš nevhodného a můžete se tak s chutí prokousat výběrem. Ten je otázkou ženského vkusu, při čemž je jen na vás, jaký tvar, barvu a designové provedení zvolíte. Některé vibrátory vypadají jako rekvizity z hollywoodského sci-fi a jiné věrně připomínají mužský úd.

Pokud však zatoužíte po něčem opravdu luxusním, doporučujeme některý z mnoha vibrátorů Odeco. Vyrábí se ze 100 % lékařského silikonu a nenajdete na nich ani kousek gumy nebo kovu. Jsou přirozeně teplé a velmi příjemné na omak (dalo by se říct, že sametově hebké) a vzhledem k povaze materiálu také velmi tvárné. Zda ve vašem virtuálním nákupním košíku skončí vibrátor určený ke stimulaci bodu G, klitorisu nebo přístroj, který zaručuje kombinovanou slast obojího, je jen na vás. Za pozornost stojí také rotační vibrátory se spoustou rotačních výstupků. Zaručí vám orgasmus, na který jen tak nezapomenete.

A jak je to s mužským sortimentem? Není sice tak rozsáhlý, ale co se nápaditosti týče, nijak za tím ženským nezaostává. Mezi ty nejzajímavější kousky patří masturbátor Flashligt, který je na první pohled zaměnitelný s obyčejnou svítilnou. Stačí však odšroubovat horní víko a objeví se rozkošná umělá vagína. Praktické především pro rodiče, jejichž děti si čas od času neodpustí průzkum jejich osobních věcí. Na svítilně jim určitě nepřijde nic divného :-)

Pokud si váš partner potrpí na technické vychytávky, udělejte mu radost těšítkem z Japonska. Vibrační vajíčko Tenga je obdobou klasických masturbátorů, ale přináší do hrátek nový rozměr. V nevinném vajíčku se ukrývá směs silikonů a malý sáček s lubrikantem. Jakmile vajíčko otevřete, lubrikant se aplikuje směrem dovnitř i kolem otvoru. Co jiného však od japonských inženýrů, kteří s vět zásobovali inovativními hračkami již v minulých dekádách, čekat...

Všechny zmiňované vibrátory najdete v online sexshopu Loveo (www.loveo.cz), který se specializuje na luxusní hračky pro dospělé. Loveo symbolizuje diskrétnost, pěkné ceny a věříme, že vás první nákup inspiruje natolik, že se do něj budete rádi vracet. Užijte si to!

Publikováno: 22. 08. 2013

Kategorie: Zábava a volný čas

Autor: Adam