Domů » Jste kreativní? Pořiďte si vyšívací stroj nebo řezací plotr!
Móda

Jste kreativní? Pořiďte si vyšívací stroj nebo řezací plotr!

Máte spoustu volného času a kreativního ducha? Pak byste neměla plýtvat potenciálem a rovnou se pustit do tvorby. Pořiďte si vyšívací stroj, plotr, nebo rovnou obojí. K čemu vám stroje budou dobré a proč vsadit na značku Brother? Odpovědi se dozvíte v tomto článku.

Proč si pořídit vyšívací stroj?

Vyšívání není out, naopak zažívá strmý vzestup a o všechno, na čem je výšivka, je obrovský zájem. Tak proč si neudělat vlastní, a navíc potěšit své známé. Případně si rovnou rozjet menší byznys, protože nápadité výšivky se rozprodají rychleji než řeknete švec. Neobejdete se však bez vyšívacího stroje.

Vyšívací stroje byly ještě poměrně nedávno velmi drahé, ale nyní jsou k mání i modely pro tzv. hobby využití, které si jsou jako stvořené pro nadšence i menší reklamní agenturu. Pomocí této mašinky vykouzlíte z obyčejného trička jedinečný módní kousek, proměníte klasické kalhoty na exkluzivní záležitost a ještě mnohem více.

Ovšem pozor – jednotlivé vyšívací stoje se liší rychlostí vyšívání, ovládáním, přístupem k vyšívanému materiálu a v dalších ohledech. Pokud si s výběrem nevíte rady, nestyďte se a zeptejte se specializovaného prodejce. Na základě vašich požadavků vám doporučí vhodný model.

Proč si pořídit řezací plotr?

K čemu slouží řezací plotr? Umožňuje velmi snadné skenování, řezání a kreslení motivů. Doby, kdy musela být předloha zpracována na počítači, jsou dávno pryč. Moderní řezací plotr je v rukách kreativního jedince jako kouzelná hůlka – motiv si jednoduše nakreslíte na papír, případně vytisknete a zařízení se postará o zbytek. Předlohu naskenuje a vytvoří obrys, který následně vyřežete nebo nakreslíte přímo na materiál. Integrovaný skener s 300 dpi rozlišením uspokojí i nejnáročnější z vás.

 

Kombinace vyšívacího stroje a plotru je mocná. Vytvoříte díky nim osobité módní kousky i doplňky do domácnosti.

A proč vsadit na vyšívací stroje a plotry značky Brother? Historie této společnosti začala před 110 lety v Japonsku a dlouhodobě patří mezi největší světové dodavatele špičkových elektrotechnických zařízení. Jinými slovy jde o velmi kvalitní stroje, na které se můžete spolehnout. Potvrdili to i odborníci z D-Testu v rámci nezávislých testů. Kreativní práce je s nimi radost!

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!