Domů » Každé dítě by mělo mít své odrážedlo či vozítko
Děti

Každé dítě by mělo mít své odrážedlo či vozítko

Příroda nám sice nadělila nohy, které nám umožňují chodit a běhat, ale přesto jsme natolik pohodlní, že se stále častěji přemisťujeme v automobilech. Možná je v tom ale víc než jen komfort, vztah k jízdě si totiž budujeme již od útlého dětství. Jen si vzpomeňte, jak jste jako dítě „drandila“ na odrážedle… A když už jsme u toho, pořídila jste nějaké to vozítko i svému dítěti? Pokud právě vyrostl z batolecího věku, je správný čas, abyste mu obstarala první dopravní prostředek!

Zábava i zlepšování motoriky

Dětská odrážedla a vozítka všeho druhu patří k nejoblíbenějším hračkám. Děti na nich dokáží strávit třeba i celé odpoledne a kromě toho, že se jízdou skvěle baví, zlepšují si své motorické dovednosti. Není jediný důvod, proč byste svému dítěti neměla taky jedno pořídit.

Na kvalitě záleží

Výběr odrážedla pro děti nepodceňujte a raději si připlaťte za stabilní a kvalitně zpracovaný výrobek. Vyhněte se levným hračkám od asijských trhovců – nemají příslušné atesty a bývají vyráběny ze zdravotně závadného materiálu. A chcete-li to nejlepší, co je v současné době na trhu, rovnou zamiřte na www.steptwo.cz. Česká firma StepTwo dováží výrobky od americké firmy Step2 – jednoho z nejznámějších světových producentů hraček.

detske-odrazedlo

Proč jsou odrážedla Step2 nejlepší volbou?

Výrobky Step2 vynikají krásným designem (děti se do nich zamilují na první pohled), ale také prvotřídním zpracováním a kvalitou. Pořídíte-li prckovi odrážedlo nebo vozítko, pravděpodobně na něm budou moct za pár let jezdit i vaše další děti.

Nabídka odrážedel a vozítek je velmi pestrá. Ať už máte doma chlapečka nebo holčičku, určitě si vyberete. Bude to roztomilé autíčko, které vypadá jako legendární VW brouk, šlapací traktor s přívěsem nebo třeba odrážedlo v podobě žirafy? Všechny vypadají úžasně, jen si vybrat…

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!