Za poznáním 3 x jinak

Létu již sice odzvonilo, ale na dovolenou se můžeme vydat v průběhu celého roku. A zatímco jsme se v průběhu teplých měsíců věnovali nicnedělání a nekonečné relaxaci někde u vody, podzim se nese v duchu poznání. Vybrali jsme pro vás několik atraktivních poznávacích zájezdů, na kterých se nudit určitě nebudete.

Paříž a zámek Versailles

Paříž je kolébkou umění a módy. Je plná kouzelných zákoutí, romantických kaváren a architektonických skvostů, které zkrátka musíte vidět. Jde o evropskou pokladnici kultury, ve které se poklady hromadí více než dva tisíce let a vy do ní můžete nahlédnout již za necelých 6 000 Kč. Pětidenní poznávací zájezd do Francie je momentálně k mání za 5 890 Kč. Doprava je zajištěna klimatizovaným autobusem a ubytování v hotelu, který se nachází jen nedaleko centra města. V rámci zájezdu poznáte krásy katedrály Notre Dame, půvaby Moulin Rouge a samzřejmě i dominantu města – Eiffelovu věž. A to je teprve začátek...

Mexiko a Guatemala

Poznávací zájezd do Mexika a Guatemaly je tak trochu z jiného soudku. Pokud ve vás dřímá duše dobrodruha, jistě neodmítnete pozvání do země prastarých civilizací. Ruiny aztéckého Tenochtitlánu, koupání a šnorchlování v rajských zátokách a prohlídka malebného indiánského koloniálního města vás alespoň na několik dní odtrhne od reality. Cena devatenácti denního zájezdu činí 61 490 Kč.

Advent v Norimberku

Pokud vás brzdí rozpočet a nemůžete si Mexiko či Paříž dovolit, nevadí. Vydejte se na jednodenní poznávací zájezd do Německa, v rámci kterého navštívíte kostel Sv. Vavřince, prohlédnete si Ostrov všech svatých a historickou Zlatou kašnu, ale také radnici, hrad a dům A. Dürera a další krásy, kterými se německé historické město pyšní. A cena? Je lidová. Do Norimberka se můžete podívat za 890 Kč. Inspiraci jsme čerpali z aktuální nabídky prověřené cestovní kanceláře Redok, která nabízí nepřeberné množství zájezdů všeho druhu v rámci celého světa. Chcete-li, aby se vaše dovolaná obešla bez jakýchkoliv komplikací, vsaďte na Redok.

Publikováno: 21. 10. 2013

Kategorie: Cestování a dovolená

Autor: Adam