Zahradní domek rozšíří možnosti využití vaší zahrady

Máte zahradu? A využíváte ji aktivně, nebo vás omezuje počasí? Pokud bydlíte v bytě a máte zahrádku někde za městem, zvažte pořízení dřevěného zahradního domku. Získáte útulné místo, které vám poskytne útočiště při náhlé letní průtrži mračen. Zároveň se vám hodit vždy, když vás začnou otravovat ostré sluneční paprsky.

Jak budete zahradní domek vyžívat?

Dřevěný zahradní domek však není dobrou volbou pouze pro zahrádkáře. Pořizují si je i lidé, kteří mají zahradu kolem domu. Stavba jim slouží jako přístřešek, ve kterém si mohou zarelaxovat a v případě potřeby do něj uschovat zahradní vybavení a další věci. Nabídka zahradních staveb je velmi pestrá a chcete-li mít z domku radost, nezapomeňte při výběru zohlednit specifické požadavky. Ujasněte si, zda vám jde především o komfortní posezení, nebo spíše o dostatečně velké skladovací prostory.

Na co si dát pozor při výběru?

Zahradní domky se liší půdorysem, použitými materiály, typem dveří, počtem oken apod. Některé typy mají také zastřešenou terasu. Za pozornost stojí například kvalitní zahradní domky Herold a Palmako – oba výrobci používají vysoce kvalitní dřevo, díky kterému mají stavby dlouhou životnost. Jejich konstrukce byla navržena s ohledem na stabilitu i snadné sestavení svépomocí.

Myslete i na děti, zaslouží si vlastní domeček

Sortiment zahradních staveb se neomezuje jen na velké zahradní domky – v nabídce najdete také roztomilé dětské vyrianty. Děti si rády hrají na dospělé a ve vlastním bydlení jim to půjde o moc líp. Pořídíte-li jim na zahradu dřevěný dětský domek, uděláte jim velkou radost. Zároveň zajistíte, aby trávily více času na čerstvém vzduchu. Dřevěné zahradní domky pro relaxaci i na nářadí, dětské domečky, altány a pergoly najdete u specializovaného prodejce na www.domky-herold.cz.

Publikováno: 25. 06. 2017

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam