Domů » Do Prahy s partou přátel? Víme, kde se ubytovat!
Cestování a dovolená

Do Prahy s partou přátel? Víme, kde se ubytovat!

Jak je to už dlouho, co jste si naposledy udělala výlet do stověžaté matičky Prahy? Pokud to stihnete ještě teď o Vánocích, zažijete unikátní atmosféru jednoho z nejobdivovanějších evropských velkoměst. Vánoční Praha nabízí netušené možnosti, jak trávit čas. Navštívíte koncerty, tematické výstavy a další zajímavé akce. Ale kde hledat cenově dostupné ubytování na dobrém místě? A co když se do metropole chystáte v početnější skupině přátel?

Nechcete-li zbytečně ztrácet čas přesuny, rezervujte si ubytování v lokalitě, ze které to budete mít do centra jen pár minut. Dobrou volbou je penzion a hostel AKÁT. Nachází se v docházkové vzdálenosti od zastávek tramvaje, metra a autobusu Smíchovské nádraží.

Penzion Praha AKÁT se nachází v lokalitě, která je sama o sobě pokládána za jedno z center. V bezprostředním okolí jsou restaurace, bary a vyhlášené nákupní centrum Nový Smíchov. Za zmínku stojí také blízký pivovar Staropramen.

Dostatečný komfort za super ceny

Penzion AKÁT je skvěle připraven i na početné skupiny hostů. Disponuje 32 pokoji, ve kterých se ubytuje až 100 osob. Dostanete na výběr mezi vícelůžkovými pokoji hostelového typu a klasickými hotelovými pokoji. Všechny pokoje jsou útulné a moderně zařízené.

Součástí ubytovacího zařízení je nekuřácký salonek – ideální místo pro skupinové srazy. A když přeje počasí, můžete trávit volno na zahrádce.

S jídlem si také nemusíte dělat starosti. V restauraci s kapacitou 60 míst si vychnutnáte pokrmy z české i zahraniční kuchyně.

Pro ubytování v dostupných lokalitách jsou typické vyšší ceny, ale v případě penzionu AKÁT vaše peněženka rozhodně nevykrvácí. Ceny navíc zahrnují snídani formou bufetu a vysokorychlostní připojení k internetu. Aktuální informace najdete na http://www.akatpension.com/, kde si můžete pokoj rovnou rezervovat.

Štítky

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!