Víme, kde jsou značky za směšné ceny!

Ženy se na vánoční svátky těší minimálně tak moc, jako malé děti. Nejen, že mohou beztrestně provětrat peněženku a dělat to, co je baví ze všeho nejvíc – nakupovat, ale navíc se jim pod stromečkem dostane spousta pozorností. Kosmetika, šperky, oblečení a hlavně nejrůznější doplňky – ty dámy milují ze všeho nejvíc. Následující řádky jsou proto určeny všem příslušnicím něžného pohlaví, které chtějí své partnery nasměrovat na perfektní dárečky, potažmo i samotné pány, kteří si s výběrem dárků neví rady. Vybrat vhodnou kabelku, peněženku či hodinky může pro muže znamenat nepřekonatelný problém.

Ženy je milují, muži nenávidí

Pánové nakupování příliš neholdují, což o nakupování věcí s přízviskem „luxusní“ platí dvojnásob. Stačí, aby zaslechli značky jako Guess, Calvin Klein nebo Armani a protočí se jim panenky. Pravidlo, podle kterého luxusní=drahý, ovšem potvrzují světlé výjimky. I mezi značkové módní doplňky lze koupit za víc než přívětivou cenu a pozor, řeč je o skutečně originálním zboží a nikoliv padělcích. Stačí zamířit na internet a poohlédnout se ve virtuálních regálech. Online prodejci zboží zpravidla nabízí za mnohem nižší ceny, než na jaké jsme zvyklí v kamenných prodejnách. Skvělým příkladem je i e-shop modik.cz. Pojďme se spolu podívat do jeho útrob.

Levněji už to nepůjde

Internetový obchod je módními doplňky naplněn k prasknutí a najdete v něm peněženky Benetton, kabelky Versace, brýle Armani či opasky Calvin Klein a další doplňky z dílen proslulých návrhářů. Carrera, Diesel, Levis, zmíněný Guess a Armani a celá řada dalších populárních brandů jsou zde k mání za velmi příjemné ceny. Dokonce natolik příjemné, že je srovnávače zboží hodnotí jako vůbec nejlevnější svého druhu. Připočtete-li k výhodám poštovné zdarma při platbě předem, dostane se vám neodolatelné nabídky, kterou si nesmíte nechat proplout mezi prsty. Ženy budou při rozbalování nové kabelky od Versaceho skákat radostí a muži si spokojeně oddychnou – díru v jejich rozpočtu totiž nenadělal ani tak exkluzivní kousek...

Publikováno: 06. 11. 2012

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: armani | benetton | calvin Klein | kabelky versace | modik.cz | originální doplňky | značkové doplňky