Návrh a tisk svatebního oznámení zvládnete online. Z výsledku budete nadšená!

Nemá smysl si cokoliv namlouvat. Svatba patří k nejkrásnějším dnům v životě každé ženy. Na pomyslném žebříčku je hned za narozením dítěte, a proto by měla být taková, jak... zkrátka a dobře dokonalá v každém směru. Jenomže cesta k perfektní svatbě vede přes desítky více či méně důležitých úkolů a úkonů, z nichž na některé nezbývá příliš mnoho času. Jmenovitě jde o svatební oznámení – tiskovinu, díky které se rodina a přátelé o svatbě dozví. Pokud se toho na vás valí snad až příliš mnoho a máte obavy, že některé záležitosti vědomě zanedbáte, buďte v klidu. Zřejmě jste jen zapomněla na možnosti moderních technologií. Svatební pozvánky si můžete navrhnout z pohodlí domova za pár desítek minut. Klikněte na www.vyhodnytisk.cz a popusťte uzdu své kreativitě. Anebo se (podle hesla „netřeba vymýšlet kolo“) inspirujte ve vzorech svatebních oznámení. Karlovarská tiskárna umožňuje návrh svatebního oznámení online prostřednictvím intuitivního editoru. Zda si s ním pohrajete, nebo jen lehce upravíte některou z předpřipravených šablon, je na vás. Pak už jen nastavíte formát a typ papíru.

Jaký zvolit formát svatebního oznámení?

Volba formátu je plně ve vaší režii. Můžete si vybrat netradiční čtvercový formát, případně zvolit svatební oznámení skládané. Naprostá většina novomanželů však preferuje obdélníkovou klasiku, tedy obdélník s rozměry 210×99 mm. Důvod je prostý – snadno se vejde do obálky.

Nechte si poslat vzorek, rozhodnete se podle něj

Máte vysoké nároky, a protože jste od přírody skeptická, pochybujete o kvalitě? Anebo si jen neumíte představit, jak bude svatební oznámení vypadat v reálu? Nechte si za drobný poplatek zaslat vzor. Pokud s ním budete spokojená, tiskárna částku odečte od ceny objednávky, takže vás nebude ve finále stát ani korunu. Opravdu je tvorba svatebního oznámení tak snadná a pohodová? Proklikněte se na stránky firmy a udělejte si názor sama.

Publikováno: 14. 11. 2018

Kategorie: Praktické rady

Autor: Adam

Tagy: návrh svatebního oznámení online | tisk svatebního oznámení