Snažíte se žít tak, abyste vypadali v každém věku hezky a přitažlivě? Investujte do kvalitní kosmetiky

Abychom vypadali skvěle, není potřeba hned absolvovat nejrůznější plastické operace nebo menší, přesto radikální zásahy estetické kliniky. Jestliže se bojíte podstupovat úpravy, abyste vypadali dlouho a mladě, starejte se o svou pleť. Zde je pár tipů na značky kosmetiky, u nichž si můžete být příznivými účinky výrobků naprosto jistí.

Renomovaná značka Australian Gold

Možná už jste se s kosmetikou Australian Gold setkali. Jedná se o originální kosmetiku renomované značky, která se zaměřuje především na SPF krémy s ochrannými UV filtry. Koupíte u ní i skvělé gely ve spreji s přírodní bronzující složkou, ale také hydratační a ochranné balzámy na rty a mnohé jiné produkty. Díky Australian Gold bude vaše pokožka chráněna před zdraví škodlivými účinky UV záření a získá atraktivní vzhled.

Kvalitní přípravky pro vaši pleť i vlasy přímo z lékárny

V lékárnách i mnoha kvalitních obchodech a e-shopech můžete koupit známou a vyhledávanou kosmetiku značky Vichy. Vyzkoušet můžete např. její Normaderm Phytosolution – pleťový krém s dvojím účinkem. Jedná se o velmi lehký krém na bázi termální vody Vichy, který je skvělý na problematickou pleť. Najdete v něm kyselinu salicylovou, která čistí ucpané póry, zmírňuje nedokonalosti a vyhlazuje. Dále zde je obsažen ferment, který posiluje kožní mikrobiom. Pleť ocení i vitamin C, jež zesvětluje pigmentové skvrny.

Hydratujete obličej i tělo

Všimli jste si, jak umí pokožka uvadat, když není hydratovaná? Hydratace ji doslova rozzáří. K dostání je např. kosmetika Cetaphil. V její nabídce je PS – Lipo – Active hydratační krém na obličej i tělo. Vyzkoušejte jej a uvidíte, jak se vaše pleť rozzáří. Bohatou nabídku kvalitní kosmetiky najdete na cosibella.cz. Vyberte si tu svou.

Publikováno: 23. 09. 2022

Kategorie: Kosmetika

Autor: Adam