Domů » Potřebujete novou matraci? Je z čeho vybírat!
Zdraví

Potřebujete novou matraci? Je z čeho vybírat!

Rozhodli jste se, že investujete do zdraví a pořídíte si novou matraci? Kvalitní matrace zaručí dostatečnou oporu a poskytne uvolnění zádovým svalům. Její výběr je pro zdravý spánek klíčový a proto jsme pro vás připravili menší přehled nejoblíbenějších moderních matrací, o jejichž existenci jste možná doposud neměli tušení. Podíváme se spolu na matrace měkké, tvrdé, ale i ty, které jsou napuštěny aloe vera. Pohodlně se usaďte, exkurze do světa nerušeného spánku právě začíná.

Výběr matrace nepodceňujte

Na matraci se skutečně nevyplácí šetřit. Je třeba si uvědomit, že kvalitní matrace vydrží pět až deset let, jde tedy o dlouhodobou investici. Vyberete-li si nekvalitní, byť o polovinu levnější kousek, počítejte s tím, že ji budete muset velmi brzy. Vyplatí se však počkat na slevové akce. Mnoho prodejců nabízí akce 1+1, v rámci kterých dostanete ke každé matraci jednu zdarma.

Matrace Dormeo

Mezi zdaleka nejprodávanější matrace na českém trhu patří matrace Dormeo. Společnost vyrábí matrace již od roku 2002 a momentálně nabízí skutečně široký sortiment produktů, který uspokojí nejširší spektrum zákazníků. Na své si přijdou i alergici a astmatici – matrace Dormeo jsou totiž opatřeny ochranou před roztoči, plísněmi a bakteriemi.

Pokud se nemůžete rozhodnout pro měkkou či tvrdou variantu, zvolte inovační matraci iMemory Silver. Tu tvoří pěnové jádro Ecocell, které je na jedné straně tvrdé a na druhé měkké. V případě potřeby matraci jednoduše otočíte.

Jedničkou mezi středně tvrdými matracemi je zdravotní matrace Dormeo Memory 2+12, která se může pochlubit anatomickými a ortopedickými vlastnostmi. Opora v oblasti krku, páteře a kyčlí je tak zaručena!

Pro „tvrďáky“ je v nabídce matrace Aloe Vera. Tvrdost jde ruku v ruce s jemným potahem, který zaručuje velmi komfortní spaní. Výtažky z Aloe Vera pak zklidňují pokožku a omlazují ji.

Dormeo samozřejmě nabízí i perfektní matraci pro děti. Dormeo Baby-Pedic poskytuje dva různě stupně opory a je navržena tak, aby uspokojila potřeby dítěte již od prvních měsíců života.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!