Nechte kosmetiku z Mrtvého moře, aby se během zimy postarala o vaši pokožku

Blíží se zima, respektive už nám klepe na dveře a to pro vás znamená jediné. Chcete-li si studené měsíce užít, budete se muset přizpůsobit výrazným klimatickým změnám. A to nejen obměnou šatníku, ale především kosmetiky. Během zimy je pokožka zatěžována extrémními výkyvy teplot při přechodu z vyhřáté místnosti do venkovního chladu a nižší vlhkostí vzduchu způsobující její nadměrné vysoušení. Ale jak předejít tomu, aby pleť nebyla suchá? Toužíte-li po zdravém a jasném vzhledu po celý rok, investujte do kvalitní kosmetiky z Mrtvého moře.

Chcete být krásná jako Kleopatra?

O tom, že jsou pleťové krémy a další přípravky vyrobené z darů Mrtvého moře velmi účinné, jste již patrně slyšela. V čem však spočívá ono tajemství, které důvěrně znali již naši předkové? Vždyť egyptská královna Kleopatra nechala v oblasti Mrtvého moře vybudovat první historické lázně. O její kráse se tradují legendy dodnes – je možné, že klíč k jejímu vzhledu ležel někde na dně tohoto bezodtokého slaného jezera? Pravděpodobně ano.

Proč je kosmetika z Mrvého moře tak účinná?

Mrtvé moře se pyšní obrovským obsahem minerálních látek a právě ty, společně s práškem z mořských řas a dalšími aktivními látkami, se používají k výrobě kosmetiky. Ta zajistí vaší pleti komplexní péči se vším všudy – postará se o hydrataci a přísun všech potřebných živin, efektivnější regeneraci poškozených buněk, zpomalí tvorbu vrásek a ochrání ji před útoky volných radikálů. kosmetika z mrtvého moře

Máte citlivou nebo problematickou pleť? Pak jsou krémy z Mrtvého moře jasnou volbou

Ve vaší výbavičce by rozhodně neměl chybět noční a denní krém, ale ani šampon, mýdlo a v neposlední řadě také oční krém. Kvalitní kosmetika z Mrtvého moře neobsahuje parabeny, barviva, sulfáty a syntetické parfémy a proto je vhodná také pro osoby s velmi citlivou a problematickou pletí. Samozřejmě ji můžete používat po celý rok a nejen v zimě – vaše pokožka se vám za to odvděčí zdravým a mladým vzhledem. Špičkovou kosmetiku pro celé tělo najdete ve specializovaném e-shopu www.zdravapokozka.com. Příjemné ceny, rychlá dodací lhůta a odborné poradenství jsou samozřejmostí!

Publikováno: 24. 11. 2014

Kategorie: Kosmetika

Autor: Adam

Tagy: kosmetika z mrtvého moře