Vábí vás exotika? S německými cestovkami můžete letět velmi levně!

Láká vás exotika a ráda byste alespoň pro jednou zažila dovolenou, na kterou nikdy nezapomenete? Co třeba Dominikánská republika? Anebo snad toužíte poznat krásy jižní Asie? Na Maledivách je prý hezky po celý rok, tak proč si nedopřát pořádnou porci slunečních paprsků a čarokrásné prostředí azurových lagun? S vysvětlováním se nenamáhejte, důvod známe. Váš rozpočet není nafukovací a nemůžete si výlet na druhou stranu světa dovolit... Ale co kdyby vám někdo prozradil, jak za exotický zájezd ušetřit nemalé peníze?

Nízké ceny a vysoký standard služeb

Pokud se vám zdá, že katalogy českých cestovních kanceláří praskají ve švech, jste na omylu. Nabídka je výrazně omezenější než u našich západních sousedů. A ceny? Jsou mnohem nižší, a to až o polovinu. Nesrovnatelná je také kvalita služeb – Němci jsou zvyklí na nadstandardní servis. dovolena-na-maledivach Důvody, proč si mohou německé cestovní kanceláře dovolit nabízet exotické zájezdy tak levně, jsou naprosto logické. Odebírají vyšší počet letenek a lůžek (často rezervují celé hotely a kompletně obsazují letadla), takže mohou žádat lepší ceny a nejvyšší standard služeb.

Chcete letět z Prahy? Žádný problém!

Ale co z toho plyne pro vás? Objednáte-li si dovolenou u německé ck, ušetříte a zároveň o vás bude skvěle postaráno. Možná vás odradila představa komplikovaného přesunu do Německa, ale ani toho se bát nemusíte. V současné době totiž můžete letět z Prahy. Stačí se obrátit na domácího touroperátora RUDOLF REISEN, který nabízí nepřeberné množství zájezdů od německých ck. Nabídka zájezdů je natolik variabilní, že si na své přijdete i v případě, že vás vábí okružní plavby lodí. Proč zůstávat na jednom místě, když můžete za pár dní procestovat nejkrásnější lokality v jižním Karibiku, Středomoří nebo Baltském moři? Je to jen na vás – ať už zamíříte směrem na Maledivy nebo kamkoliv jinam, poohlédněte se po zájezdu na www.rudolfreisen.cz.