Domů » Chcete krásné řasy i bez každodenního líčení?
Móda

Chcete krásné řasy i bez každodenního líčení?

Toužíte po krásných hustých a dlouhých řasách, ale nebaví vás každodenní líčící rutina (a večerní odličování)? Ještě jste nenašla řasenku, která by vykouzlila požadovaný efekt? Máme pro vás efektivnější řešení: Udělejte si chvilku jenom pro sebe, navštivte kosmetické studio a nechte si řasy prodloužit. Každé ráno pak budete vypadat nalíčená hned, jakmile vstanete z postele. Milým bonusem je, že už nikdy nebudete řešit problémy s rozmazanou řasenkou.

Jak prodlužování řas probíhá?

Prodlužování řas provádějí šikovné kosmetičky v salonech. Během procedury lepí syntetické řasy na řasy klientek. Proč do toho jít? Získáte husté a dlouhé řasy, kterými zaujmete vždy na první pohled. Bez námahy budete za všech okolností vypadat upraveně a nalíčeně. To zní dobře, nemyslíte?

Prodloužení řas probíhá různými metodami. Klasická metoda aplikuje řasy ze syntetického hedvábí nebo norkového vlasu. Novější metodou je aplikace kašmírových řas. Ty jsou až o polovinu lehčí než řasy klasické.

Kosmetické salony nabízí různé délky, tloušťky a zakřivení. Díky tomu lze každé ženě vytvořit řasy na míru tak, aby ji maximálně slušely a vypadala v nich jednoduše skvěle. Vzhledem k přirozené výměně řas vypadáváním a dorůstáním nových je třeba navštěvovat kosmetické studio pravidelně. Řasy se obyčejně doplňují každé dva až čtyři týdny, četnost návštěv je individuální.

Kde si nechat prodloužit řasy?

Pro ty z vás, které bydlí v Olomouci nebo její blízkosti, máme konkrétní tip. Centrum zdraví a krásy Body Factory Olomouc nabízí jak klasické prodloužení, tak prodloužení kašmírovými řasami. Kromě toho zde můžete podstoupit také řadu dalších zkrašlovacích procedur, jako je třeba pedikúra a manikúra, lymfatická masáž, lifting obličeje či nástřik kolagenu.

Tak co, jdete do toho? Vkusně provedené prodloužení vypadá velmi přirozeně!

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!