Výhodné ubytování v blízkosti gotického skvostu Karlštejn je vhodné pro dámskou jízdu i pobyt ve dvou

Láká vás strávit jeden z podzimních víkendů v oblasti Českého krasu? Plánujete-li navštívit hrad Karlštejn, projít se okolo lomu Amerika a kochat se barevným spadaným listím v okolí řeky Berounky, sjednejte si cenově výhodné ubytování v penzionu Karlštejn. Nezáleží na tom, zda se rozhodnete v těchto malebných kulisách strávit víkend s partou kamarádek nebo se svým partnerem, Karlštejn je vhodný pro všechny příležitosti.

Gotický skvost Karlštejn rozhodně stojí za návštěvu

Čím je hrad Karlštejn tak zvláštní? Jedná se o symbol naší země, který je spjat s postavou Karla IV. a posloužil jako inspirace celé řadě filmařů a spisovatelů. Spatřit tento gotický skvost na vlastní oči je zážitek, který byste si neměli nechat ujít. Penzion Karlštejn je skvělým výchozím bodem jak pro prohlídku hradu, tak i procházky po jeho blízkém okolí.

Pohodlí, výhled a útulné ubytování

Levné ubytování v penzionu ale neznamená, že o vás nebude excelentně postaráno. Prvotřídní servis je totiž samozřejmostí. Pokoje jsou světlé, čerstvě zrekonstruované a nabízejí pohodlí jak pro páry, tak i pro partu kamarádek, popřípadě pro celou rodinu. V blízkosti penzionu protéká řeka Berounka a díky malému počtu pokojů se jedná o útulné ubytování.

Po procházce i výletu si zasloužíte lahodné jídlo

Kromě prvotřídního komfortu a skvělé polohy penzionu se můžete těšit také na pestrou nabídku jídel v restauraci, která je součástí penzionu Karlštejn. Po celodenním chození nebo absolvování prohlídkového okruhu jistě oceníte to, že vás nečeká zdlouhavé vaření, ale můžete přijít k hotovému a vychutnat si luxusní pokrmy v krásném prostředí Českého krasu. Rezervujte si svůj pokoj ještě dnes, zabalte si kufry a vyrazte na příjemný víkend strávený nedaleko gotického hradu Karlštejn, který je opředen celou řadou legend.

Publikováno: 30. 09. 2022

Kategorie: Cestování a dovolená

Autor: Adam