Užívejte si pohodlí ve svém novém domě na klíč

Chcete bydlet v novém a neustále se rozhodujete pro konkrétní typ domu a také pro stavitele? Možností máte pochopitelně hned několik. Když pomineme stavbu svépomocí, která se dnes již díky časové tísni mnohých z nás nevyplatí, je třeba se rozmyslet, zdali stavět dodavatelsky, anebo prostřednictvím specializované firmy schopné zvládnout stavbu rodinných domů na klíč. Právě tato varianta je nejpohodlnější a v případě, že zvolíte Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč s.r.o., máte vyhráno! Nevěříte, v následujícím textu vás o tom přesvědčíme!

Švýcarská technologie zdění

Moderní zděné rodinné domy na klíč od zmiňované firmy se vyznačují skvělou technologií výstavby, která je typická švýcarskými certifikáty a vysokou kvalitou. Již jen samotné zdivo prozrazuje mnohé. Nejnovější cihly Porotherm od společnosti Wienerberger se vyznačují maximální pevností a důmyslnou skladbou. Díky ní je postup stavby nemovitosti mnohem rychlejší a přesnější. Jednotlivé kusy výborně lícují, což zaručuje precizní dodržení rozměrů zdí. Mimo jiné nabízejí i protipožární ochranu nejvyšší úrovně A1. Během jakéhokoli ročního období dokážou bez problémů propouštět vzdušnou vlhkost a napomáhat tak stabilitě a větrání objektu. Splňují nejpřísnější německé normy ČSN EN 771-1.

Kanadské speciální dřevostavby

V případě dřevostavby na klíč se můžete spolehnout na zcela jedinečnou certifikovanou technologii Solid Wood Contruction. Jako jediná vlastní společnost Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. tuto patentovanou licenci z Kanady, která byla ověřena nejen přímo v této zemi v podobě čtrnáctipatrové budovy, ale i ve Spojených státech amerických. Zde se tímto způsobem stavěly univerzitní kampusy. Technologie má tradici dlouhou 140 let. Vyznačuje se především vysokou stabilitou, variabilitou celého interiéru a vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi. Zaručena je perfektní akustika. Veškeré nežádoucí zvuky jdoucí z vnějšího prostředí jsou eliminovány a v interiéru mají obyvatelé naprostý klid a pohodu. Z pohledu vytápění je tepelná izolace mnohem lepší a dosáhnete vyšší energetické úspornosti, a to až o 27 %. drevostavba-na-klic

Dlouholeté zkušenosti se stavbou domů na klíč

Na celý proces realizace stavby dohlédne profesionální stavbyvedoucí, který má dlouholeté zkušenosti se stavbou zděných rodinných domů i dřevostaveb. Za více než 30 let úspěšné praxe má za sebou více než 80 realizací projektů rodinných domků. Z dalších referencí jmenujme například výstavbu IT učebny na ČVUT nebo realizaci přepychového hotelu. Po celou dobu bude vše pečlivě kontrolováno a vy budete se stavbyvedoucím neustále v kontaktu. Získáte tak jistotu precizního, rychlého a ekonomického provedení stavby.

Dům za cenu nájmu

Velmi výhodná je i služba nazvaná Dům za cenu nájmu. Její podstatou je specifické přesné nastavení hypotéky na míru. Koncipována je tak, že budete splácet minimální množství finančních prostředků. Jinými slovy, zaplatíte v podstatě méně, než je výše průměrného nájmu v České republice. Zkušený makléř vám poradí a vy budete splácet pouze 11 měsíců v roce. Dvanáctý je zdarma.

Záruka samozřejmostí

Na nízkoenergetické domy na klíč se vztahuje i několik typů záruky. Tou první je 33 let trvající záruční doba na pálenou střešní tašku Tondach. 10 let získáte na konstrukci novostavby. Skvělá je ale i pětiletá záruční doba all inclusive vztahující se k celému objektu. Vynikající je i bonus na novou značkovou koupelnu Richter and Frenzl, a to až ve výši 200 000 korun. Typové domy si můžete prohlédnout na webových stránkách společnosti, anebo si zajít přímo do sídel firmy, která se nachází v OC Ocelářská v Praze u O2 Arény a v Ulrichově ulici v Hradci Králové.

Publikováno: 13. 03. 2016

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: dřevostavba na klíč | dům na klíč