Ubytujte se U Cara a prožijte báječnou dovolenou v Českých Budějovicích

Pokud stále nevíte, kam v létě vyrazíte na dovolenou, nebo chcete pro vás a vašeho milého naplánovat romantický víkend, tento náš tip vás určitě potěší. Objevili jsme místo, které nadchne milovníky romantiky i ty, kdo chtějí dovolenou trávit aktivně, užívat si v přírodě či poznávat historické skvosty.

Od každého něco!

České Budějovice jsou metropolí Jihočeského kraje a i proto jsou úžasným místem, kde strávit alespoň několik dní vaší dovolené. Za prohlídku určitě stojí město jako takové, protože dýchá historií. Dominantou je známá Černá věž, odkud se vám naskytne úžasný výhled do okolí, v parných dnech vás čeká venkovní bazén (k dispozici je i bazén krytý). Mnoho zajímavých míst se nachází i v okolí. Mezi nejpopulárnější turistické cíle patří nedaleký Český Krumlov či Hluboká nad Vltavou. Užívat si budete i v krásné přírodě – v okolí města se nachází cyklostezky i stezky pro pěší, za prohlídku stojí také Přírodní rezervace čtyř rybníků – Domin, Černiš, Starý a Nový Vrbenský rybník, minout by vás neměl ani výstup na kamennou rozhledu Kleť s hvězdárnou. V okolí je ještě celá řada míst, jejichž návštěvu si určitě užijete!

Kde se ubytovat?

Naším tipem pro vás je rodinný penzion České Budějovice U Cara. Penzion nabízí 5 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky. Nachází ve velmi klidné lokalitě nedaleko rybníků, kousek je to i do centra. Je proto skvělým místem, odkud budete podnikat výlety za místními krásami. Výhodou penzionu je, že máte k dispozici i kuchyňku. Bude jen na vás, jestli si uvaříte sami, nebo zkusíte místní kuchyni. K penzionu patří malebná restaurace, vaří zde i jídla pro vegetariány. V penzionu je k dispozici i WI-FI připojení k internetu, takže vaše výlety naplánujete třeba ještě v posteli. Kontaktní údaje a více informací najdete na tomto webu o ubytování České Budějovice.

Publikováno: 10. 06. 2015

Kategorie: Cestování a dovolená

Autor: Adam

Tagy: u cara české budějovice