Domů » Léto v perfektním bazénu
Bydlení

Léto v perfektním bazénu

Léto je na spadnutí a i vy se určitě nemůžete ubránit myšlenkám na to, jak se po celodenní dřině ukryjete pod hladinou svého bazénu. Nebo je snad v takovém stavu, že se vám v něm ani nevyplatí zahájit letošní koupací sezónu? V tom případě byste si měli udělat radost a pořídit si na zahradu zbrusu nový kousek. Nejlépe takový, který bude ještě lepší, než ten současný a nebudete ho muset napřesrok měnit. Investice do kvality se v případě bazénu skutečně vyplatí. Nevyjde vás dráž než průměrná dovolená u moře a budete se moct koupat po celé léto.

Toužíte-li po perfektním bazénu, obraťte se na společnost Albixon, která se na trhu pohybuje dvě dekády a disponuje vlastní práškovací lakovnou. Mimochodem největší v celé EU. Do jejího portfolia produktů nepatří jen bazény, ale také infrasauny, vířivky a široké spektrum bazénového příslušenství – o tom se však zmíníme až někdy příště.

Skutečně si myslíte, že si s omezeným rozpočtem nebudete moct příliš vyskakovat? Bazény Albixon vás vyvedou z omylu. Nadzemní varianty jsou k mání ve třech verzích a mezi jejich výhody nepatří jen dostupná cena, ale také velmi rychlá montáž a minimální údržba. Vzhledem k menšímu objemu vody se budete moct koupat i za méně příznivého počasí – voda se poměrně rychle nahřeje i bez čerpadla.

Fajnšmekři však sáhnout po těžším kalibru v podobě zapuštěných bazénů. Ocelová konstrukce s antikorozní úpravou je zárukou dlouholeté trvanlivosti a vnitřní PVC vložku si můžete vybrat v několika barevných variantách. Opravdovým „držákem“ a tedy i investicí jsou ovšem samonosné a přelivové bazény z homogenních polymerů.

To nejlepší jsme si vybrali na závěr. Laminátové bazény jsou k mání v deseti variantách a liší se nejen objemem, ale i tvarem. Laminát je velmi odolný a pyšní se perfektními vlastnostmi. Ostatně co také čekat od materiálů, který vyvinuli experti na letecký průmysl a kosmický výzkum?

Nemůžete-li si váš vysněný bazén momentálně dovolit, nevadí. Bazény Albixon nabízí možnost finanování PŘEVRATNOU hypotékou od UniCredit Bank.

Foto: sxc.hu

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!