Darujte blízkým zážitkové dárky!

Máte rozvětvenou rodinu, spoustu dobrých známých a ještě lepších kamarádů? V tom případě si určitě často lámete hlavu s dárky k narozeninám, Vánocům a různým oslavám a zvláštním příležitostem. Pokud vás již omrzely věci, které dotyčný odloží do kouta, darujte jim něco, na co bude vzpomínat ještě několik let, ne-li celý život. Řeč není o ničem jiném, než o zážitcích, které můžete věnovat jako dárek. Zážitkové dárky jsou rok od roku populárnější a vzhledem rozmanitému spektru si můžete být jistí, že se vám podaří vybrat ten správný. Pojďme se spolu podívat na široký výběr zážitků, které pro vás připravuje esennce.cz.

Zážitky, na které se nezapomíná

Esennce.cz nabízí velmi intenzivní zážitky, které se pojí s adrenalinem, sportem, motorismem, ale také luxusem a netradičními aktivitami. Zážitková agentura již poněkolikáté získala titul Shop roku, takže se nemusíte bát, že kupujete zajíce v pytli. Vás ale jistě zajímají samotné zážitky, kterých je v nabídce požehnaně. E-shop je přehledně rozdělen do kategorií, takže se velmi rychle zorientujete. U každé aktivity najdete podrobné informace, které vám pomohou v rozhodování. Na své si přijdou úplně všichni, tedy osoby, které milují, když jim v žilách koluje čistý adrenalin, ale i nastávající maminky toužící po jemné relaxační masáži.

Daruj zážitek a nešlápneš vedle

Váš partner bude jistě mile překvapen, když místo kolínské objeví kupon, jež může proměnit v jízdu supersportovním vozem Ferrari. Ženy si zamilují pivní lázně a zamilované páry nepohrdnou dnem na jachtě. Zážitků je v nabídce opravdu požehnaně a jistě si vyberete i něco pro sebe. Nikdy vás nelákal bungee jumping či let vrtulníkem? Díky esennce.cz daruj zážitek, o kterém jste celý život pouze snili. Překvapí i nízká cena, která je pádným důvodem, proč zážitky rozhodně vyzkoušet.

Publikováno: 13. 06. 2012

Kategorie: Dárky

Autor: Adam

Tagy: daruj zážitek | esennce.cz | zážitek | zážitkové dárky | zážitky