Domů » Útulné a levné ubytování v Českých Budějovicích
Cestování a dovolená

Útulné a levné ubytování v Českých Budějovicích

Chcete si dopřát pohodový víkend nebo rovnou plnohodnotnou dovolenou plnou příjemných zážitků, ale nemáte jasno v tom, kam protentokrát vyrazit? Zkuste to v Českých Budějovicích. Jihočeská metropole toho má opravdu hodně co nabídnout a najdete v ní směsici kultury, historických památek a v bezprostředním okolí města také krásnou přírodu!

U Rudolfa se budete cítit jako doma

Stotisícové České Budějovice byly odjakživa centrem všeho dění v regionu a pokud jste město doposud míjela, měla byste to rychle napravit. Ale ať už bude váš program jakéhokoliv charakteru, jistě přivítáte tip na levné a přitom velmi útulné ubytování České Budějovice. Chcete-li si pobyt užít plnými doušky, pak by vaše kroky měly směřovat do penzionu U Rudolfa.

Rodinný penzion se nachází ve velmi klidné lokalitě oblasti parku Stromovka a zároveň jen kousek od centra města (a to by, jakožto městská památková rezervace, nemělo uniknout vaší pozornosti). Hned vedle penzionu začíná cca 13 km dlouhá stezka, po které se dostanete k překrásnému zámku Hluboká. Vraťme se však k samotnému ubytování.

Jak vypadají pokoje?

Penzion U Rudolfa sice nabízí pouze tři pokoje, ale právě díky tomu se pyšní pohodovou atmosférou a vy se v něm budete cítit jako doma. Součástí každého pokoje je vlastní koupelna a WC, televize s digitálním přijímačem a Wi-Fi připojení k vysokorychlostnímu internetu. Před objektem jsou k dispozici neplacená parkovací místa a kolo si můžete uschovat do garáže.

Odpočiňte si v relaxační zóně

Penzion České Budějovice si naší pozornost získal také přítomností relaxační zóny. Po náročném dni plném nových zážitků vám jistě přijde vhod vířivka, infra nebo finská sauna a v neposlední řadě šikovné ruce maséra. A aby toho nebylo málo, můžete se uvelebit v klubovém baru s krbem a zaposlouchat se do romantického praskání dřeva.

Chcete se podívat, jak to v českobudějovickém penzionu vypadá? V tom případě se koukněte na www.penzionurudolfa.cz, kde najdete také další informace o ubytování. Přejeme vám příjemný pobyt!

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!