Domů » Obag: Neuvěřitelně stylová a variabilní italská kabelka, kterou musíte mít!
Móda

Obag: Neuvěřitelně stylová a variabilní italská kabelka, kterou musíte mít!

Některé módní doplňky se stanou kultovními již v okamžiku, kdy se dostanou na pulty obchodů. Není jich mnoho, ale vždy stojí za to. A jaký kousek popletl hlavy milovnic módy protentokrát? Určitě jste o ní četla a možná si ji plánujete koupit. Anebo se k vám ještě zpráva o jedinečné kabelce Obag nedostala? V tom případě nepřestávejte číst.

Většina žen neustále řeší stejný problém. Pravděpodobně se to týká i vás – pořídíte si kabelku, ze které jste nadšená, ale zanedlouho vás omrzí a hledáte vhodnou náhradu. Kabelky se vám postupně kupí ve skříni a máte výčitky svědomí, protože za ně utrácíte nemalé částky. Nyní tomu můžete učinit přítrž pomocí italské kabelky Obag. Jako jedinou ji můžete obměňovat a nosit ji tak, jak vám to zrovna vyhovuje. Nechápete?

Přečtěte si také: O O bag píše i Fashion magazín.

O bag je k mání s širokým spektrem doplňků. Vyberete si tělo a k tomu příslušenství dle libosti. A jakmile vás stávající podoba kabelky omrzí, snadno ji změníte. Jde o takřka nekonečný proces, což je na kabelce to nejlepší. Nebudete se jí muset vzdát, protože vás bude neustále bavit.

Italská specialita se vyrábí z odolného a na omak velmi příjemného plastu. Působí solidním dojmem a rozhodně si s ní neutrhnete ostudu. Tělo je k dostání ve dvou velikostech – standardní a mini. Menší variantu oceníte vždy, když se své Obag nebudete chtít vzdát, ale upotřebíte spíše menší a skladnější kabelku. Věší verze zase pojme i věci, které byste jinak musela nechat doma.

Kromě těla můžete měnit také držadla (dlouhá, kratší, koženková, provazová…) a vnitřek kabelky. Ten může mít podobu vnitřní svazovací tašky či plátěné tašky v různých podobách.

Co dodat na závěr? Kabelka Obag je mocnou zbraní každé ženy, která nechce ztrácet čas výběrem vhodného modelu. Ostatně proč si to komplikovat, když stačí zvolit barvu těla, typ držadel a vnitřní tašku. Inovativní koncept vás okamžitě dostane…

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!