Jak se seznámit s mužem?

Všechny kamarádky jsou zadané nebo dokonce vdané, jen vy se bojíte, že zůstanete na ocet? Možná vás v minulosti nejeden partner zklamal a neměla jste v lásce štěstí. Případně trpíte pocitem, že se nikomu nelíbíte a nemáte na láskyplný vztah nárok. V tom případě všechny tyhle negativní myšlenky rychle hoďte za hlavu. Nejste v tom sama – spousta žen neumí navázat vztah, respektive ani neví, kde začít. My vám prozradíme, jaké jsou vaše možnosti a na co byste si měla dát pozor. Po přečtení dnešního manuálu pro vás bude seznamování „brnkačka“.

Nejlepší místa pro seznámení

S mužem (a samozřejmě i s ženou) se můžete seznámit téměř všude. Na druhou stranu počítejte s tím, že život není jako romantický film, kde se splynutí duší odehrává i na těch nejnepravděpodobnějších místech. Šance, že se s vyvoleným seznámíte jen tak na ulici nebo třeba při ranním joggingu v parku, je zkrátka mnohem menší než pravděpodobnost seznámení v baru nebo na akci. Rada č. 1 zní – vyhledávejte místa, kde se muži chodí bavit. Natrefíte-li u barového pultu na osamoceného mladíka, pravděpodobně bude nezadaný. Jenomže co když vás nezajímají pánové, jejichž největším hobby je nasávání alkoholu? Anebo zkrátka nejste ten typ, který jedná bezprostředně a osloví každého, kdo mu padne do oka? Není důvod zoufat. Možná vás překvapí, že se každý pátý pár seznámí přes internet. Což takhle vyzkoušet nějakou seznamku? online seznamka

Online seznamky jsou out? V žádném případě!

Máte za to, že seznámení přes internet už nějaký ten pátek „neletí“? Chyba lávky, internet je stále v kurzu a pro spoustu lidí představuje jedinou možnost, jak najít partnera. Pokud vám však připadá, že je virtuální seznamování nepřirozené a příliš anonymní, stále máte možnost vyjít „do světa“. V opačném případě si založte profil na některém s mnoha portálů a pusťte se do toho. Internetových seznamek je jako máku, ale těch „bezpečných“ už bohužel o něco méně. A právě proto nás zaujal projekt EliteDate.cz. Tato seznamka se totiž od zavedeného standardu v mnoha směrech vymyká. Zajímá vás, v čem je lepší a proč byste ji měla alespoň vyzkoušet?

EliteDate.cz je pro ty, kteří to myslí vážně

Seznamka EliteDate je vhodná pro každého, kdo má problém se seznamováním, stejně jako pro ty, kteří nemají čas a chuť na lov v terénu. Oproti ostatním seznamkám se specializuje na úzký okruh lidí ve věku od 25 do 45 let. A co je nejlepší? Všechny profily jsou ověřené a doplněné minimálně dvěma fotografiemi, takže budete vědět, s kým se seznamujete. Celý proces seznamování urychlí systém, který vám doporučí vhodný protějšek na základě vašeho psychometrického testu. Oslovit však můžete kohokoliv, kdo vám bude sympatický. seznamka praha

Proč je placená seznamka lepší?

Zarazilo vás, že je členství na EliteDate.cz placené, když většina seznamek umožňuje seznamování zdarma? Má to svůj důvod a to velmi dobrý. Zmínili jsme, že jde o portál pro lidi, kteří myslí seznamování vážně. A uznejte sami – platil by si členství někdo, kdo stojí jen o nezávazný flirt přes internet? Provozovatelé cílí na kultivované lidi na úrovni a dbají na vyrovnaný poměr mužů s žen. Nebudete ztrácet čas s někým, kdo si chce jen „dělat fórky“ nebo zapůsobit fotkami někoho jiného. Přesto máte možnost otestovat seznamku zdarma. Bude-li vám vyhovovat, zaplatíte si členství.

Jak EliteDate funguje?

Registrujete se a vyplníte test osobnosti. Poté vám systém ukáže partnery, kteří se k vám hodí povahou, charakterem a vlastnostmi. Samozřejmě můžete použít i klasické vyhledávání dle kritérií, která jsou pro vás důležitá (věk, výška, vzdělání, bydliště...) nebo zabrousit do kategorie ona hledá ji/ona hledá jeho. V rámci soukromé komunikace pak potenciálního partnera oslovíte a dál... je to jen na vás :-) Tak co vy na to, vyzkoušíte online seznamku, která opravdu funguje?

Publikováno: 12. 11. 2014

Kategorie: Zábava a volný čas

Autor: Adam

Tagy: jak se seznámit s mužem | online seznamka | placená seznamkajak