Účesy 2015: Trendy budou natáčky

S nástupem nového roku možná přemýšlíte o změně účesu. Ale jaké jsou vůbec trendy pro rok 2015? Podstatnou roli bude hrát objem, kterého můžete poměrně snadno docílit pomocí natáček. Natočit si vlasy tak, aby byl efekt opravdu výrazný, je poněkud pracnější, ale s trochou cviku to zvládnete raz dva. A výsledek za to rozhodně stojí. Prozradíme vám, jaké typy natáček jsou momentálně k mání! Muži vlnité a dlouhé kadeře milují, tak proč jim je nedopřát? Natáčky jsou cenově dostupné a navíc velmi šetrné. Zakoupíte je v kamenných prodejnách i na internetu.

Druhy natáček – vyberte si ty, které vám sednou

V minulosti byl výběr velmi omezený, ale dnes na pultech najdete mnohem širší spektrum typů. Kromě klasických „retro“ kovových natáček jsou k mání i jiné druhy, které se liší materiálem, velikostí a způsobem aplikace. Počítejte s tím, že možná vyzkoušíte vícero možností, než najdete tu správnou variantu. Vzhledem k cenám ale krok vedle vůbec nevadí – natáčky stojí řádově několik desítek korun. V prvé řadě si ujasněte, jak by měl váš účes vypadat a podle toho se rozhodnete pro konkrétní druh natáček. Samozřejmě záleží také na délce a typu vlasů. natáčky kovové Pokud ráda měníte účes, pořiďte si rovnou několik druhů natáček a měňte je podle nálady. Mívají průměr od cca 5 do 40 mm a právě ten rozhodne, jak budou vlnky velké. Délka natáček bývá od cca 36 do 70 mm. Koupíte-li si delší natáčky, určitě nic nezkazíte. Kovové natáčky – nehodí se pro jemné vlasy, protože na nich příliš nedrží Papiloty – ideální pro krátké i delší vlasy, jednoduše se aplikují Samodržící vlasové natáčky – vhodné pro kratší a rovné vlasy, delší se do nich zacuchávají Natáčky pro trvalou ondulaci – pro dlouhotrvající efekt vlnitých vlasů samodržící natáčky

Jak správně natáčet vlasy?

Vlasy by měly být vlhké a nikoliv mokré. Neriskujte, že vám účes nebude držet a před natáčením nechte vlasy mírně proschnout. Nezapomeňte aplikovat tužidlo nebo pěnu – tyto přípravky se postarají o to, aby účes držel tvar mnohem déle. Natáčky aplikujte odpředu dozadu. Prameny by měly být užší než délka natáčky. Poté, co je sundáte, nechte vlasy „odpočinout“ a do finální úpravy účesu se pusťte až po chvilce. Tip na závěr: Natáčky, ale také kvalitní vlasovou kosmetiku a kadeřnické potřeby si můžete objednat na www.a-vlasy.cz. Doporučíte-li e-shop svým známým, dostanete 3% slevu na nákup.

Publikováno: 12. 01. 2015

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: jak si natočit vlasy | účesy 2015 | účesy s natáčkami