Dostaňte se do perfektní kondice. V Eagle Fitness vám to půjde jako po másle

Stále ta stejná pohádka. Opět jste se podívala do zrcadla a kriticky prohlásila, že „takto to už dál nejde“. A máte pravdu, protože organismus nemůže kvůli nadváze správně fungovat. Přitom stačí, když změníte jídelníček a začnete pravidelně cvičit. To první jde poměrně snadno, ovšem se shazováním nadbytečných kilogramů v posilovně můžete mít problémy. K pravidelné docházce do fitka se donutíte pouze za předpokladu, že vás to tam bude bavit.

Jaký typ fitness centra vyhovuje?

Najít tu správnou posilovnu může být oříšek. Každému totiž vyhovuje něco jiného. Někdo preferuje intimní prostředí menšího fitka, jiný nedá dopustit na rozlehlé prostory ve fitness v nákupním centru. Zdaleka nejvíce lidí však nakonec volí zlatý střed. Tedy místo, které ve kterém si zachovalo domáckou atmosféru i navzdory tomu, že v něm nechybí široké spektrum moderního vybavení. Platí to i o pražském Eagle Fitness.

Prvotřídní služby i vybavení

Fitness v Praze 9 se těší dobrému jménu z několika důvodů. Kromě profi trenérů je součástí služeb také nutriční poradenství a masáže. V praxi to znamená, že si po tréninku skvěle zarelaxujete. A navíc získáte odborná doporučení ohledně své stravy. Eagle Fitness se rozkládá na ploše 650 m2 a zahrnuje několik dílčích zón. Kromě klasické a venkovní posilovny jde o lifternu, kardiozónu a aerobní sál. Nechybí ani místnost pro bojová umění a relaxační místnost. Posilovna je dobře prosvětlená a vzdušná. Co se týče vybavení, ve fitku budete mít tu čest se stroji předních světových výrobců. Za zmínku stojí Hammer Strenght, EliteFTS, Life Fitness Pro2 a Watson. Ať už vám jde o hubnutí, posílení svalstva, nebo vyrýsování postavy, posilovna v Praze Eagle Fitness vám zajistí ty nejlepší podmínky. Podrobnosti najdete na eaglefitness.cz.

Publikováno: 16. 12. 2017

Kategorie: Hubnutí a diety

Autor: Adam

Tagy: eagle fitness | fitness praha 9 | posilovna praha 9