Trička a košile s potiskem dle vašeho přání

Chcete nějakým zajímavým způsobem obohatit svůj šatník, protože si zkrátka v běžném oblečení připadáte nudní? Jestliže nevíte jak na to, pak vězte, že je možné si nechat vyrobit na zakázku trička a košile, na nichž budete mít vlastní potisk. Ať už půjde o obrázek, případně třeba logo či nápis, rázem se z obyčejného trika stane originální kousek, který vám možná ostatní lidé budou závidět.

Nejčastější důvod? Nejít s davem

Zvolíte-li kvalitní bavlněná trička s potiskem dle vlastního obrázku, určitě nezapadnete v davu. Hodit se mohou rovněž pánské košile s potiskem, byť zde asi bude zapotřebí volit trochu decentnější varianty, protože košile se obecně nosí spíše při formálnějších událostech.

Postup při objednávce triček a košilí s potisky

Způsob, jakým si necháte bavlněná trička s potiskem vyrobit, je vskutku jednoduchý a rychlý. Stačí, když navštívíte příslušnou sekci na webu moje-triko.cz. Zvolíte si konkrétní velikost a barvu oblečení, respektive pánskou, dámskou či dětskou variantu. Následně do systému dle instrukcí nahrajete obrázek, který má na tričku (nebo košili) být a upravíte jeho rozmístění a rozměry na oděvu. Pak už se postupuje jako při klasickém nákupu ostatního spotřebního zboží. Vyplníte osobní údaje, provedete platbu a během několika málo dní máte nové tričko s potiskem doma.

Kdy se nošení oděvů s vlastními potisky náramně uplatní?

Bavlněná trička s potiskem jsou doslova hitem posledních let. Obdarovat jimi lze nejen sebe, skvěle poslouží také jako dárky pro vaše blízké, známé, kolegy ze zaměstnání apod. Dokonce se dávají svatebčanům, věnovat je můžete rovněž třeba svým starým rodičům při jejich oslavě kulatého výročí svatby. Zkrátka záleží jen na vás, k jaké příležitosti tuto možnost využijete, potažmo jaké obrázky na oblečení s potiskem budou.

Publikováno: 24. 05. 2022

Kategorie: Móda

Autor: Adam