Domů » Jarní revize botníku
Móda

Jarní revize botníku

S nástupem jara se změnil nejen náš šatník, ale i botník a i vy jste možná po důkladné revizi zjistili, že ho bude třeba obměnit. Nic nevydrží věčně a o botách, ve kterých prochodíme i tři roční období, to platí dvojnásob. Neděláme si však iluze o tom, že by vám to vadilo 🙂 Nakupování obuvi patří k nejpříjemnějším kratochvílím vůbec a většina žen si ho užívá více než exotickou dovolenou.

Německý smysl pro detail a kvalitu

K obměně botníku nás samozřejmě nevede jen zoufalý stav obuvi, kterou jsme nosili loni, ale i změna módních trendů. To, co bylo „in“ minulý rok, by nás mohlo letos na ulici dostat do poněkud trapné situace. Buďte proto chytřejší a vybírejte si nadčasové modely. A abychom nevařili z vody, máme pro vás pár konkrétních tipů. Objevili jsme je v Obuvi Comfort, která se specializuje na značkovou a velmi pohodlnou obuv prestižních německých značek JOSEF SIEBEL, SALAMANDER, ARA a ROMIKA.

Trendy mohou být i zdravotní boty

Zmíněná dámská obuv je sice velmi komfortní, ale to ji rozhodně neubírá na kráse. Naopak, potvrzuje, že dobře mohou vypadat i body, které podporují zdravou chůzi a držení těla. Němečtí výrobci si na aktuálních trendech naopak zakládají, ale inspirují se jimi jen do té míry, aby se zákazníci nemuseli za jejich obuv stydět ani napřesrok.

Většina obuvi je vyrobena z kvalitní kůže (včetně stélek a podšívek), ale i modely z umělého materiálu vypadají komfortně a jsou měkké a prodyšné. V e-shopu obuvcomfort.cz navíc nechybí ani obuv nadměrné a podměrné velikosti, kterou ocení dámy, jež mají s nakupováním obuvi v běžných obchodem problémy.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!