Snubní prsteny by měly být vytvořené na míru

Snubní prsteny jsou odpradávna symbolem toho, že někomu patříte. Akt nasazení prstenu je neoddělitelnou součástí svatby. A právě kvůli důležitosti tohoto šperku se opravdu vyplatí do něj trochu investovat. Máte ho na celý život. Snubní prsteny by měly bezpochyby také trochu reflektovat osobnosti novomanželů. Někdo preferuje snubní prsten s diamanty, další si potrpí na zdobení nebo vyrytý text, jiný touží spíše po minimalistickém šperku. Vyberte si skutečně podle toho, co je vám blízké. Vám oběma, výběr snubních prstenů by měl být společným rozhodnutím. Jedním z mnoha, které vás v souvislosti s uzavřením manželského svazku čeká.

Je hezké, když snubní prsten ladí se zásnubním

O snubních prstenech je dobré přemýšlet už ve chvíli, kdy se vybírají zásnubní prsteny. Pokud se totiž podaří oba šperky sladit, žena je může nosit společně na jedné ruce, nebo dokonce vedle sebe na jednom prstě. Vzhledem k tomu, že žádost o ruku je obvykle překvapením, výběr zásnubního prstenu není možné s partnerkou či partnerem konzultovat. I proto většina partnerů nakonec raději nosí snubní prsteny, které jsou výsledkem společného výběru. Dejte si na něm záležet.

Nechte si vyrobit snubní prsteny na míru

Pro inspiraci je vhodné se podívat na nabídku snubních prstenů. Je možné, že vám nějaké padnou do oka na první pohled. Ale dost možná si rovněž nevyberete. Nic ale není ztraceno. Dnes je poměrně běžné nechávat si vyrábět šperky na míru a u svatebních prstenů se to dá také. Výrobu snubních prstenů na mírů nabízí i rodinná šperkařská firma BENY. Na svém webu má online konfigurátor prstenů, kde si zvolíte profil, rozměry, materiál, drážky, diamanty i gravírování. Doba dodání je pouhých 3-5 dní, kromě toho na všechny šperky dostanete doživotní záruku. Snubní prsteny jsou vyráběny tak, aby vydržely. Stejně jako váš vztah.

Publikováno: 02. 10. 2022

Kategorie: Móda

Autor: Adam