Domů » Jarní úklid aneb čistý domov a čistá hlava
Bydlení

Jarní úklid aneb čistý domov a čistá hlava

I když v posledních dnech se to za okny příliš jaru nepodobá, jarnímu úklidu se asi stejně neubráníte. Sluníčko už má totiž dost sil, aby si pěkně posvítilo na smítka v každém rohu, pod nábytkem, a dokonce i na nánosy, které se přes zimu na sklech nahromadily. Ovšem velký úklid není jen očišťování domácnosti, ale také si můžete pěkně pročistit mysl. Aby vás ale čištění a uklízení dobíjelo a nevysávalo, musí to pěkně jít od ruky.

Pomáhá rytmická veselá hudba, přestávky, rozdělení úklidu po menších částech, ale hlavně moderní pomocníci, kteří vám pomohou, aby úklid opravdu odsýpal. Bez bolestí zad i rukou. Jarní energie se vám tak nevytratí a příjemně si „vyprázdníte“ hlavu. Možná se vám pak i bude chtít řešit velká rozhodnutí, jako je výběr nábytku či nové kuchyně, datum svatby nebo jméno pro prcka nebo návštěva u tchýně.

Lesk a čistota jedním tahem

Základem úspěchu čistých oken je použití osvědčených prostředků k tomu, abyste se vyvarovali kocourům, leštění a drhnutí jednoho okna půl odpoledne. Naštěstí není potřeba vymýšlet to, co už bylo vymyšleno, takže můžete vsadit na důmyslný systém čištění s okenním vysavačem.

Sada Okenního vysavače Kärcher WV 6 Premium přináší inovativní řešení, se kterým bude mytí oken až 3x rychlejší. Díky rozmýváku s Outdoor potahem z mikrovlákna, speciálnímu saponátu a vylepšené stěrce budou okna čistá a lesklá již po prvním tahu až do okrajů. A to bez šmouh a map i na venkovní straně oken. Je lehounký a perfektně padne do ruky. Navíc tajemství efektivního čištění s WV6 Premium je stírání ladným pohybem, a nikoliv tlačením na sklo, takže si energii opravdu uchováte.

WV 6 Premium se pyšní i 100 minutami výdrže na jedno nabití, takže se s ním můžete po oknech pustit i do čištění sprchového koutu, desek, akvárek, dlaždiček a jiných rovných povrchů. Speciální silikonová stěrka přirozeně přilne k povrchu a umožní vám opravdu stírat až do okrajů. Na displeji vždy vidíte zbývající počet minut, takže práci si můžete rozvrhnout zcela podle sebe.

A pokud se chystáte i na prosklené zimní zahrady, střešní či vysoká okna, můžete si pořídit prodlužovací sadu. Perfektně umytá okna by byla, ale co nečistoty, které se během zimy krčily v rohu a za nábytkem?

Posviťte si na skrytý nepořádek!

Výkonný (250 W) Aku tyčový vysavač VC 6 CORDLESS LIMITED EDITION vám usnadní úklid i ve velkých domácnostech. Příjemně vás překvapí jeho váha, bezsáčkový filtrační systém i LED světla na speciálně upravené podlahové hubici. Nejen že si na nečistoty posvítíte, ale také je díky otočnému kloubu precizně vysajete i na těžko dostupných místech jako je zákoutí, schody a prostory pod nábytkem. Navíc je v sadě i flexibilní hubice na tvrdé podlahy s měkkým válečkem pro jemné podlahy jako jsou parkety, laminát, korek PVC, linoleum i dlaždice. Tichý chod je u tohoto vysavače samozřejmostí, stejně tak i režim boost pro super vysávání i tlačítko power lock, díky které bude zařízení vysávat, dokud jej sami nevypnete. Na displeji uvidíte stav baterie, která se nabije vždy, když vysavač uložíte do nástěnného držáku. Vysávání a úklid všech místností tak bude opět jednodušší, pohodlnější a rozhodně rychlejší.

Efektivní čištění bez chemie

Horká novinka Parní čistič Kärcher SC 4 DELUXE EasyFix vás ohromí snadným čištěním díky tlaku 4 bary, které si opravdu poradí i s velmi odolnými nečistotami. Pokud zjistíte, že vám voda již nestačí, můžete ji v průběhu kdykoliv dolít. Zařízení bylo navrženo tak, aby bylo opravdu praktické. Proto má nově přihrádku na veškeré komponenty a příslušenství jako je hubice na podlahu, kartáč i hlavice s kartáčkem. Během úklidu můžete volně přepínat na tři stupně páry podle povrchu a síly nečistot. Podlaha bude hygienicky čistá díky inovativní hubici s flexibilním kloubem a inovativní lamelovou technologií, díky které bude rozprostřena pára vždy rovnoměrně. S dalšími komponenty snadno vyčistíte i dlaždice, varné desky nebo digestoř. Jediným sešlápnutím použitou utěrku sundáte z hubice a nebudete s nečistotami tak vůbec muset přijít do kontaktu.

Kvalitní parní čistič si ihned oblíbíte a nebudete muset tak dokupovat chemické přípravky. Ostatně kde všude s ním až můžete efektivně čistit, zjistíte celkem rychle.

Po úklidu už jen můžete sem tam naaranžovat jarní dekoraci anebo se rovnou začít chystat na Velikonoce. Hlavně, že už je hotovo.

Zajímají vás i další pomocníci Kärcher? Podívejte se na www.karcher.cz.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!