Therapy Center: Místo, kde se dívky a ženy začínají rozvíjet

Trápí vás nízké sebevědomí? Ráda byste se pohnula z místa a rozvinula se po osobnostní stránce? Chcete najít vnitřní rovnováhu, ale nevíte, jak začít? Odpovědi na tyto a mnoho dalších otázek se dozvíte v rámci terapie, na kterou můžete docházet do Therapy Center. Jde o vůbec první společnost v České republice, která se zabývá profesionálním osobním rozvojem žen a dívek, a to od období rané adolescence. Proč by psychoterapie Praha měla zajímat právě vás?

Jak psychoterapie probíhá a co je cílem?

Therapy Center snoubí příjemní a útulné prostředí s profesionálním přístupem kvalifikovaných konzultantek se vzděláním v oboru psychologických konzultací, koučování a psychoterapie. Alfou a omegou je koučovací rozhovor s prvky psychoterapie, který konzultantky doplňují o techniky z různých terapeutických oborů (např. bodyterapie, nonverbální komunikace, Gestalt přístup, systemické a rodinné konstelace apod.). Konzultantky mají bohatou praxi, neustále se vzdělávají a mají akreditaci v koučování, psychoterapii nebo v oboru psychologie. Cílem je všestranný osobní rozvoj. Kromě tématu, se kterým klienti do centra přijdou, se konzultantky zaměřují také na několik hlavních bodů. Jedná se o vnitřní rovnováhu (mám jasno uvnitř), sebevědomí, sebeprosazení (dokážu si udělat jasno ve svém okolí) a cílený osobní rozvoj a růst (rozvíjím svou osobnost). Důraz na tyto oblasti vede k celkovému zlepšení života.

Psychoterapie pro dívky

V rámci terapie mladých dívek jsou konzultace vedeny směrem na prevenci proti šikaně, eliminaci strachu z autorit, neschopnost vyjádřit svůj názor, snadnější navazování vztahů a související problémy. Konzultací se mohou účastnit dívky ve věku již od 10 let. Konzultantky vždy přizpůsobují techniky věku klientky. Pokud vás osobní rozvoj pod vedením zkušených konzultantek zaujal, přečtěte si další informace na www.terapie-zeny-divky.cz. Udělejte krok kupředu a začněte žít lepší život!

Publikováno: 07. 04. 2016

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: osobní rozvoj pro ženy | psychoterapie praha