Hledáte dárek pro muže? Vsaďte na humor!

Vymyslet dárek pro muže se občas zdá být nadlidským úkolem. Co by mu mohlo udělat radost? Vždyť vše, co potřebuje, už má! Nevěšte hlavu a pojďte si prohlédnout naše tipy na dárky pro muže, které obsahují tu nejlepší ingredienci - smysl pro humor!

Oblečení s potiskem

Jedním z velmi vděčných dárků pro muže je oblečení. Pokud jim ale chcete dárek něčím osvěžit, pořiďte jim vtipné mikiny s potiskem, nebo vtipná trička, která obsahují jejich oblíbený slogan nebo heslo. Pánové rádi hladí svá ega, potěšte je proto milým komplimentem nebo povzbudivým a veselým obrázkem z jejich oblíbeného seriálu či filmu, hezká jsou také vtipná trička se znamením zvěrokruhu. Tímto dárkem pro muže také vyřešíte další problém - nebude si muset sám kupovat oblečení!

Stylové doplňky

Na doplňky jako hodinky, hedvábné kravaty nebo manžetové knoflíčky zapomeňte. Odvažte se a pořiďte vašim tatínkům, manželům nebo partnerům barevné veselé ponožky, které zrovna letí, dřevěného motýlka, který jej odliší od ostatních mužů nebo tašky přes rameno, aby nemuseli mít vše nacpané v kapsách! Velmi stylovým doplňkem poslední doby je také designový batoh v moderním provedení. A nebojte se při jeho výběru barev!

Oblíbené jídlo

Víte, že obdarovanému chutná určitý druh delikates? Pak mu je pořiďte hned v několika druzích a vyhrajte si s jejich zabalením! Inspirace je nekonečně mnoho. Co by také muži ocenili více, než něco dobrého na zub, že? Ať už je to víno, kvalitní uzeniny nebo sladkosti, pořiďte jim pořádnou zásobu toho, co mají rádi, a nešlápnete vedle.

Osobní dárky

Pokud obdarovaného znáte již delší čas, můžete mu darovat osobní dárek, který pro něj bude mít hluboký význam. Zaměřit se můžete na jeho koníčky a pořídit mu personalizované pomůcky s vyrytým či vytištěným jménem či vzkazem, nebo zvolit dárky, které upevní vaše přátelství. Jedněmi z nich mohou být například náramky z polodrahokamů, které můžete sestavit dle vlastností polodrahokamů. Pořídit tak můžete náramek pro ochranu, pro povzbuzení nebo třeba pro nalezení životního štěstí. Krásným osobním dárkem je také výlet na místo, kam se už dávno chtěl podívat, nebo zážitek, který chtěl zažít. Mnohým z nich poskočí srdce radostí nad splněným snem! I muži jsou rádi obdarováváni, i když to někdy nepřiznají. Zamýšlejte se nad jejich dárky a udělejte jim svátek, narozeniny nebo výročí nezapomenutelné!

Publikováno: 22. 08. 2018

Kategorie: Dárky

Autor: Adam