Domů » Krásné nehty umocní celkový dojem. S gely od ENII-NAILS nemůžete šlápnout vedle!
Kosmetika Zdraví

Krásné nehty umocní celkový dojem. S gely od ENII-NAILS nemůžete šlápnout vedle!

Na pěkné a zdravě vyhlížející nehty je kladen stále větší důraz. Zdánlivý detail může pokazit celkový dojem z vašeho „looku“. Nevhodně zvolený outfit nebo doplňky nepředstavují ani zdaleka takový módní přešlap, jako právě neudržované nehtíky. Ale co když vám příroda v tomto ohledu do vínku nenadělila přirozenou krásu? Není nic jednoduššího, než si pořídit gelové nehty! Jaké jsou současné trendy a po jaké značce laků sáhnout? Odpovědi najdete v následujících řádcích…

V kurzu jsou decentní, ale pečlivě upravené nehty

Doby, kdy hrály prim výrazné barvy, jsou ty tam. Čas od času můžete vybočit z řady a objevit se při zvláštní příležitosti s nápaditější kreací, trendy však přejí přirozenosti a přírodnímu vzhledu. Extrémně dlouhé a špičaté nehty jsou minulostí, moderní je lehká elegance, důraz na detail a kratší délka evokující dojem udržovaných rukou.

Proč vsadit na ENII-NAILS?

Vraťme se však k gelovým nehtům. Ty si můžete vymodelovat i sama, aniž byste ztrácela čas v nehtovém studiu. Neobejdete se bez UV lampy, gelu a dalšího příslušenství. Výběr vhodného laku je přitom rozhodující – chcete-li, aby vaše nehty vypadaly dokonale, nesnažte se při nákupu za každou cenu ušetřit a preferujte kvalitní výrobky. I ty lze sehnat poměrně levně – příkladem budiž produkty značky ENII-NAILS, která patří k absolutní špičce na českém a slovenském trhu.

Značka ENII-NAILS je na trhu desátým rokem a ženy na ni nedají dopustit. Gelový systém je vskutku pestrý a čítá ECO UV gely, ENII UV gely, FRENCH UV gely, barevné gely, akrylovou sadu, japonskou manikůru, nehtové tipy, UV lampy, brusky, pilníky, štětce a celou řadu dalších pomůcek.

Kde nakupovat?

Na www.enii-nails.cz nakupují profesionálové i koncoví zákazníci. Preferujete-li pohodlný nákup přes internet, máte možnost, jak si pořídit kompletní příslušenství na modeláž gelových nehtů za skvělou cenu. Nebudete-li si vědět rady s výběrem, nebojte se na cokoliv zeptat – filosofií ENII-NAILS nejsou pouze kvalitní produkty, ale také nadstandardní péče o zákazníky.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!