Domů » Vybavení kosmetických salonů BeWoman se může hodit i vám!
Kosmetika

Vybavení kosmetických salonů BeWoman se může hodit i vám!

V dnešní době je zevnějšek mnohem důležitější, než v minulosti. Nemáme příliš mnoho času na to, abychom navazovali kontakt s někým, kdo nám není sympatický na první pohled a raději se dáme do řeči s člověkem, který se nám líbí. Nemoralizujme však nad tím, jestli je to správné, nebo ne – berme to jako holý fakt a zaměřme se na vaše nehty. Překvapuje vás to? Nezapomeňte, že detaily tvoří celek a nechcete přece, aby váš vyvolený při pohledu na vaše nehty ztratil zájem…

Krásné nehty nejsou výsadou, můžete je mít i vy

Úvod berte jako nadsázku, nicméně jsou to právě nehty, které často stavíme na druhou kolej. Dost možná proto, že nemáme čas ani chuť trávit spoustu hodin v nehtovém studiu a navíc nám pravidelné doplňování nehtů připadá příliš nákladné. A co to vyřešit pořízením vlastního vybavení kosmetických salonů? Respektive pomocníků, které zkušení profesionálové používají k modeláži gelových nehtů? Možná vás překvapí, že se kvůli němu nebudete muset zadlužit a z dlouhodobého hlediska výrazně ušetříte. Díky BeWoman stoprocentně!

BeWoman.cz je specializovaný e-shop, který nabízí kompletní vybavení kosmetických salonů. Nakoupíte zde vše, co potřebujete k domácí modeláži gelových nehtů – od laků, olejíčků, štětečků až po UV lampy. Samozřejmě nechybí ani bruska na nehty, která je mnohem praktičtější než pilníky a ušetříte díky ní spoustu času.

Co obsahuje sada na gelové nehty?

Pokud máte strach, že na něco zapomenete, sáhněte po kompletním setu. Sady na gelové nehty obsahují veškeré příslušenství k domácí modeláži, nicméně v ní není výše zmíněné bruska na nehty (UV lampa však v setu samozřejmě je). Doporučujeme, abyste ji do nákupního košíku přihodila 😉 Sundávání gelových nehtů pilníkem sice není nemožné, ale je časově náročné a pracné. S bruskou nehty upravíte nebo zcela odstraníte za pár minut.

V sadě na gelové nehty nechybí ani podrobný návod, ve kterém jsou podrobně sepsány všechny jednotlivé kroky. Naučíte se díky němu modelovat gelovky doma svépomocí a možná vám to časem půjde tak dobře, že si otevřete vlastní nehtové studio. Ale v tom případě nikomu neříkejte, že nakupujete u BeWoman.cz – přišla byste o spoustu klientek, které by si zřejmě také začaly dělat nehty doma 🙂

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!