Domů » Studio Bonadea: Místo, ze kterého se vrátíte jako znovuzrozená
Zdraví

Studio Bonadea: Místo, ze kterého se vrátíte jako znovuzrozená

Máte pocit, že na vás všechno „padá“? Cítíte se unaveně, bez energie a netušíte, jak zvládnete následující perné týdny? Prospěje vám, když alespoň na pár hodin vypnete a věnujete trochu času péči o sebe. Přestaňte se trápit tím, že na vás doma čeká hladový manžel a několik dětí, které vám čáp přinesl z cirkusu – zastavte se v českobudějovickém studiu Bonadea a užijte si příjemnou masáž a kosmetické procedury všeho druhu. A když budete chtít, odejdete i se zbrusu novým účesem!

Líbilo by se vám, kdyby se o o vaše blaho postaraly hned dvě zkušené masérky? Jen vy, příjemná relaxační hudba, horký olej a čtyři šikovné ruce, které vás maximálně uvolní… Královská masáž České Budějovice je určena pro nejnáročnější a zažijete při ní mimořádné uvolnění. Nedají na ni dopustit zejména ženy v tzv. středním věku.

Za pozornost však stojí také klasické relaxační a regenerační masáže. Zbaví vás únavy a napětí, zlepší prokrvení kůže a uleví vám od bolesti jednotlivých svalových partií.

Studio Bonadea nabízí také masáže pro krásu a zábaly. Ať už jde o anticelulitidní, medovou nebo čokoládovou masáž, účinky předčí vaše očekávání. To samé platí o populárním skořicovém zábalu, který napomáhá při formování postavy a boji proti celulitidě.

Studio však můžete navštívit i z jiných důvodů – prodloužení a zhuštění řas, pedikúry nebo novému střihu. Zdejší kadeřnictví České Budějovice nabízí široké spektrum služeb. S výběrem účesu vám ochotně pomůže kvalifikovaný personál.

No a pokud toužíte po zdravém opálení, ale nechystáte se na dovolenou u moře, přijde vám vhod ergonomicky tvarované horizontální solárium České Budějovice. Optimální teplotu při opalování zajišťuje regulovatelný chladící systém.

Chcete se dozvědět podrobnější informace? Najdete je na www.studiobonadea.cz.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!