4 super tipy, jak na pestřejší sex

Závidíte kamarádkám, protože si plnými doušky užívají náruživých sexuálních hrátek, zatím co vy se svým partnerem provádíte jednu a tu samou polohu, a to navíc maximálně jednou za týden? Nebuď z toho rozladěná! I vy můžete opět zažívat skvělé milování - klíčové je si své postelové hrátky pořádně okořenit. Prozradíme vám několik zaručených tipů, které vám možná zachrání vztah!

Vyzkoušejte netradiční místa

Co když vás sex nebaví, protože ho provádíte ve stále stejném prostředí? Vyměňte postel za deku na louce, kabinku v obchodním domě, střechu činžáku čím méně obvykle místo - třeba vám prospěje právě tato změna a najednou se nebudete moct milování nabažit.

Zeptejte se partnera na to, co se mu OPRAVDU líbí

Váš partner je pravděpodobně nevyčerpatelnou studnicí inspirace, ale musíte mu dát prostor, aby se projevil. Bez obalu se ho zeptejte na to, co se mu v posteli líbí a dejte mu najevo, že jste ochotná experimentovat. Zároveň to samé udělejte i vy. Jestliže toužíte po praktice, kterou jste se doposud styděla provádět, odhoďte stud za hlavu a začněte si užívat! Ostatně kdy jindy, když ne teď a s kým jiným, než s tím, koho milujete?

Pořiďte si sexy prádélko

Muži miluji erotické prádlo. Jak je to již dlouho, co jste si naposledy dopřála smyslný outfit a pohrává si s jeho fantazii? Spravte to a ukažte mu, že vypadáte ještě smyslněji než všechny ty modelky a herečky, na které se taky rád kouká.

Kdo si hraje, nezlobí

Přemýšlela jste někdy nad tím, že si budete v posteli hrát? Hračky pro dospělé by měly být nedílnou součástí ložnicové výbavičky. Ať už jde o vibrátor, dildo, vakuovou pumpu, elektropomůcky a mnohé další blbinky, rozhodně byste je měla se svým partnerem vyzkoušet. Sortiment erotických pomůcek je neuvěřitelně pestrý a jsou to právě hračky pro dospělé, které mohou od základů změnit váš sexuální život. A protože sex shop nabízí anonymní nákup, nemusíte se stydět!

Publikováno: 05. 07. 2018

Kategorie: Zábava a volný čas

Autor: Adam