Domů » Stříbrná budete sexy
Šperky

Stříbrná budete sexy

Chystáte se na důležitou obchodní schůzku a chcete na své partnery zapůsobit? Vhodně zvolená kombinace elegantního kostýmku a těch správných šperků na ně určitě udělá dojem. Jsou to právě detaily, které dotváří jedinečnost celku a rozhodně byste je neměly opomíjet. Podívejme se spolu na jedny z nejoblíbenějších doplňků, které si svou popularitu udržují již několik tisíc let. Řeč nebude o ničem jiném, než o drahém kovu, pro který je typická elektrická a tepelná vodivost a jednoduchá zpracovatelnost. Setkáváme se s ním v elektronice, ve výrobě CD a DVD nosičů, ale především šperkařství. Ano, je to stříbro!

Elegantní a cenově přijatelné

Zajímá vás, proč jsou stříbrné šperky tak oblíbené? Důvod je prostý, stříbro je pro nás exkluzivní i přesto, že je jeho cena podstatně nižší, než cena zlata či platiny. Pro většinu žen je stříbro jasnou volbou a upřednostní ho před chirurgickou ocelí, která je v přibližně stejné cenové relaci. Důvodem je právě prestiž, kterou si ocel nestihla vybudovat. Stříbro je na tom opačně, stříbrné prsteny s kameny zdobily ženské ruce již před mnoha staletími a i dnes na ně nedají dopustit. Stříbro je stále v kurzu a mezi další výhody patří univerzálnost. Za doplňky z tohoto drahého kovu se totiž nemusíte stydět, ať jste ve „vyšší společnosti“, stejně jako v kavárně s přáteli. Stříbro navíc (na rozdíl od žlutého či červeného zlata) sluší každému, bez ohledu na barvu pleti. Skvěle vypadá na sněhobílé pokožce, stejně jako na dohněda opálené kůži. Velmi moderní jsou zejména stříbrné šperky s markazitem a stříbrné šperky se zirkony.

Nakupujete stříbro přes internet? Pozor na podvodníky!

Nakupování stříbrných doplňků přes internet je mnohem jednodušší, než se pro ně potácet do kamenného šperkařství. Nevýhoda pohodlného nákupu tkví v riziku koupě padělku. Objednáte-li si stříbro od neznámého prodejce s nulovými referencemi a navíc za podezřele nízkou cenu, pravděpodobně vám domů přijde postříbřený šperk, který nemá se skutečným stříbrem co dělat. Od nákupu šperků online vás však nechceme odradit, naopak. Kvalitní prodejci se mohou pochlubit mnohem širším sortimentem, než většina kamenných šperkařství. Skvělým příkladem je e-shop silverboom.eu.

Stříbro, které jinde neseženete

Silberboom.eu není jen tak ledajaké internetové šperkařství. Za kvalitu hovoří stovky spokojených klientů (prodejce nabízí šperky i na Aukru), kteří si objednali některý z unikátních šperků. Ať už máte ve svém hledáčku stříbrné náušnice, řetízky, náhrdelníky, stříbrné prsteny bez kamenů či s kameny, na silverboom.eu najdete šperky, které se vyznačují zajímavým designem a běžně se nedají sehnat. Pokud se vám podaří nakoupit nad 750 Kč (a my se vsadíme, že podaří), nemusíte platit poštovné. Šperk vám dorazí domů obratem (prodejce má zboží skladem a expeduje do 24 hodin), v pečlivě zabaleném balíčku.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!