I levná vodní dýmka poskytuje o dost lepší zážitek z kouření

Vychutnávat si tabákový dým není dnes už tak příjemné jako v minulosti. Všechny tabákové výrobky totiž razantně podražily, a ani ty nejlevnější cigarety se tudíž dnes nedají pořídit pod stovku. Toto hodně kuřáků inspirovalo k tomu, aby buďto přestali se svým zlozvykem zcela, případně se přeorientovali na levnější alternativy, třeba na vodní dýmky.

Lepší chuť

I když jsou dýmky relativně drahé, tabák se dá pořád sehnat poměrně levně, a přitom nemusí jít přímo o dýmkový typ. Bohatě postačí koupit jakýkoliv model. I ta nejlevnější dýmka si s ním poradí. Chuť je naopak mnohem lepší, než kdyby se tabák zabalil do cigarety. Dýmky totiž disponují nádobou na vodu, která dým ochlazuje a zbavuje nečistot. Tím se stává kouř daleko chutnějším. Existují tři základní typy dýmek – malé, střední a velké.

Malé

Po těchto modelech baží hlavně mladší ročníky. Jsou totiž nejen vysoce mobilní, ale zároveň i cenově nejdostupnější. Je potřeba si hned říci, že se nejedná o žádný luxus. Kompaktní rozměry těchto dýmek jsou vykoupeny malou dózou na vodu, která tak nemůže relevantně ochlazovat kouř. I tak je kouření z tohoto druhu dýmek mnohem lepším zážitkem než inhalace kouře z cigaret.

Střední

Střední modely jsou už na tom, co se velikosti chladící nádoby týče, mnohem lépe než ty předchozí. Jsou však také o dost větší, a tím i těžší. Jejich mobilita tím samozřejmě trpí. Nejedná se tedy o dýmky, které se běžně nosí třeba na večírky.

Velké

Velké dýmky z pochopitelných důvodů poskytují svým uživatelům nejlepší možný zážitek z kouření. Nepoužívají se však jen ke svému původnímu účelu, ale často slouží i jako domácí ozdobná rekvizita. Vizuální vlastnosti je možné v tomto případě i výrazně vylepšit, a sice koupí designové vázy na vodní dýmku, třeba ve formě Caesar crystal bohemiae.

Publikováno: 25. 07. 2022

Kategorie: Zábava a volný čas

Autor: Adam