Domů » I levná vodní dýmka poskytuje o dost lepší zážitek z kouření
Zábava a volný čas

I levná vodní dýmka poskytuje o dost lepší zážitek z kouření

Vychutnávat si tabákový dým není dnes už tak příjemné jako v minulosti. Všechny tabákové výrobky totiž razantně podražily, a ani ty nejlevnější cigarety se tudíž dnes nedají pořídit pod stovku.

Toto hodně kuřáků inspirovalo k tomu, aby buďto přestali se svým zlozvykem zcela, případně se přeorientovali na levnější alternativy, třeba na vodní dýmky.

Lepší chuť

I když jsou dýmky relativně drahé, tabák se dá pořád sehnat poměrně levně, a přitom nemusí jít přímo o dýmkový typ. Bohatě postačí koupit jakýkoliv model. I ta nejlevnější dýmka si s ním poradí.

Chuť je naopak mnohem lepší, než kdyby se tabák zabalil do cigarety. Dýmky totiž disponují nádobou na vodu, která dým ochlazuje a zbavuje nečistot. Tím se stává kouř daleko chutnějším. Existují tři základní typy dýmek – malé, střední a velké.

Malé

Po těchto modelech baží hlavně mladší ročníky. Jsou totiž nejen vysoce mobilní, ale zároveň i cenově nejdostupnější. Je potřeba si hned říci, že se nejedná o žádný luxus.

Kompaktní rozměry těchto dýmek jsou vykoupeny malou dózou na vodu, která tak nemůže relevantně ochlazovat kouř. I tak je kouření z tohoto druhu dýmek mnohem lepším zážitkem než inhalace kouře z cigaret.

Střední

Střední modely jsou už na tom, co se velikosti chladící nádoby týče, mnohem lépe než ty předchozí. Jsou však také o dost větší, a tím i těžší. Jejich mobilita tím samozřejmě trpí. Nejedná se tedy o dýmky, které se běžně nosí třeba na večírky.

Velké

Velké dýmky z pochopitelných důvodů poskytují svým uživatelům nejlepší možný zážitek z kouření. Nepoužívají se však jen ke svému původnímu účelu, ale často slouží i jako domácí ozdobná rekvizita.

Vizuální vlastnosti je možné v tomto případě i výrazně vylepšit, a sice koupí designové vázy na vodní dýmku, třeba ve formě Caesar crystal bohemiae.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!