Domů » Středem pozornosti za všech okolností. V čem budete „k sežrání“?
Móda

Středem pozornosti za všech okolností. V čem budete „k sežrání“?

Ani se nenadějeme a začne období, na které jsme celý rok netrpělivě čekaly – plesová sezóna. Pro ženu je i sebemenší společenská událost malinkým svátkem, na který se připravuje mnoho dní předem. Nezáleží na tom, zda se jedná o hasičský ples ve vedlejší vsi, nebo luxusní firemní večírek. Pro nás ženy je důležité vypadat skvěle za každé situace a zároveň být originální. Každému plesu a večírku předchází malý rituál, během kterého se i z nejnenápadnější dívky zrodí opravdová princezna. A jak jste na tom vy? Také se nemůžete dočkat, až oprášíte koktejlky, ve kterých jste minulý rok zazářila a vydáte se vstříc do víru nekonečné zábavy a protančíte minimálně celou noc?

Staré šaty? Všechno špatně

Koktejlové šaty, které vám dělaly společnost loni, si samozřejmě vzít můžete. Skutečně si však myslíte, že v nich uděláte dojem i letos? U mužů pravděpodobně zabodujete, ale kamarádky a známé mají mnohem lepší paměť. Vezmete-li si na sebe stejné dámské šaty, jako minulý rok, připravte se na pichlavou poznámku, která vám může pokazit celý večer.

Navíc – málokterá z nás má i letos naprosto stejné míry, jako v loni. Jestliže se do šatů nevlezete, nebo v nich naopak budíte dojem, že jste je zdědila po starší sestře, nastal nejvyšší čas pro nákup nových. Nebudete pro ně muset chodit daleko, našli jsme pro vás skvělé místo, kde si určitě vyberete i vy. Tedy pokud preferujete jedinečný design a prvotřídní kvalitu.

Důležité je vypadat skvěle

Internetový obchod Different.cz je tak trochu jiný, než na co jste možná zvyklá. Nabízí široké spektrum designového dámského oblečení a v nabídce nechybí ani stylové dámské šaty. Pokud se ráda oblékáte jinak a jste ráda v centru pozornosti, budou se vám šatičky v atraktivním designovém provedení líbit. Značky jako Desigual, Culito from Spain a Scotch&Soda jsou zárukou toho, že na vás spočinou pohledy všech mužů i žen v širokém okolí. Udělejte si radost!

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!