Byty k pronájmu Praha Vysočany. Proč si vybrat bydlení ve čtvrti Emila Kolbena?

Nákupními dominantami jsou dvě velká obchodní centra: Galerie Harfa a Fénix. Druhý zmíněný nákupní dům je umístěn v těsné blízkosti centrální zastávky veřejné dopravy Vysočanská. Odtud je možné pokračovat  autobusem směrem do Letňan, nebo na opačnou stranu, tedy na Malešice a Žižkov.

O  vynikající dopravní spojení tedy není nouze. Mix řady zastávek městské hromadné dopravy je doplněn o velmi šikovný nájezd na dálnici D8, která vede přes Letňany směrem na Ústí nad Labem. Nedaleko také nalezneme napojení na tunel Blanka. Ten nás během několika málo minut dovede až na Anděl nebo na jižní spojku, případně na jiné dálnice, které vedou z města.

Potřebujete si vyřídit úřadování? Ve Vysočanech naleznete i následující instituce a úřady:

Oblast Vysočan nabízí několik možností, které zaručeně oceníte. Například běžecká stezka podél řeky Rokytky vás zaručeně dostane do tempa. Využít lze i místní venkovní hřiště, kde si můžete dopřát crossfit nebo outdoorové posilování. Dále zde najdeme i wellness centrum a basketbalovou halu, včetně několika venkovních hřišť na pomezí Vysočan a Balabenky.

Rádi byste se po sportovních výkonech trochu zrelaxovali? Je tu například wellness centrum v místním hotelu Step. Milovníci kultury zase ocení blízkost divadla Gong a multiplexu kin. Řadu nákupních i kulturních aktivit lze realizovat i v blízkém Centru Černý most.

A jak vidíte Vysočany vy? Napište nám komentář!

Publikováno: 30. 11. 2020

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam