Skvělé důvody, proč spolupracovat s realitní kanceláří při prodeji i koupi nemovitosti

Bez ohledu na to, jestli hledáte větší rodinný dům, moderní novostavbu, nebo byt s otevřeným konceptem, je vhodné obrátit se na profesionály, kteří mají letité zkušenosti na realitním trhu. Právě realitní kancelář vám pomůže najít nemovitosti, jež vyhoví vašim potřebám a požadavkům, ba dokonce i rozpočtu. Jestliže vás zajímá realitní kancelář Karviná, nadchne vás RE/MAX Elite Reality 2. Obrátit se na zkušený tým můžete, ať už chcete nemovitost kupovat, nebo prodávat. V následujících řádcích vám prozradíme hned několik důvodů, proč oslovit realitní kancelář.

Přístup k široké nabídce

Realitní makléři znají trh zevnitř i zvenčí. Sice je většina domů z nabídky zveřejněna na internetových stránkách kanceláře, aby si je kupující mohli prohlédnout, nicméně exkluzivní nabídky nejsou online. Někteří prodávající nechtějí zveřejnit inzerát, aby třeba sousedé nezjistili, že se jejich nemovitost prodává.

Vyjednávání

Zkušený realitní makléř odhalí problémy s vámi vybranou nemovitostí, které by jinak mohly zůstat bez povšimnutí. Jestliže je rodinný dům vhodný spíše k rekonstrukci, dokáže realitní makléř vyjednávat cenu, aby pro vás byla následná renovace přijatelnější. Bez ohledu na to, jak vyrovnaní obvykle jste, je koupě domu velmi ohromující a vzrušující proces. Pokud necháte vyjednávání vést nezaujatého realitního makléře bez citového vztahu k domu, ukáže se to jako vaše záchrana, pokud jde o získání toho, co chcete, a hlavně toho, co si zasloužíte.

Papírování, papírování, papírování

Není pochyb o tom, že spolu s prodejem domu přichází velké množství papírování. Mezi tyto dokumenty patří např:
  • Rezervační smlouva
  • Smlouva o smlouvě budoucí
  • Kupní smlouva
  • Výpis z katastru nemovitostí
Až bude vše hotovo, budete mít pravděpodobně celý šanon věnovaný koupi nemovitosti. Se všemi těmito papíry se pojí podpisy, záznamy a několik kopií. Realitní makléř vám však pomůže s papírováním a hlavně zajistí, aby bylo vše podepsáno a kompletní. Realitní kancelář se orientuje především na reality Havířov a poskytne vám vskutku kvalitní služby.

Publikováno: 26. 12. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam