Domů » Jak získat půjčku do 24 hodin?
Finance

Jak získat půjčku do 24 hodin?

„Potřebuji peníze, a to hned!“ Možná tato nebo velmi podobná věta už někdy z vašich úst zazněla. Jako každý, i vy se klidně můžete dostat do finančních problémů, které bude velmi obtížné řešit. Respektive může nastat situace, kdy budete nečekaně potřebovat určitou finanční částku, kterou ale nebudete mít momentálně k dispozici. Přitom půjde o čas. Budete muset zaplatit fakturu, jejíž splatnost na vás tlačí. Anebo neplánovanou opravu v domácnosti. Nepříjemností může přijít celá řada.

Vyřízení půjčky probíhá velmi rychle

Jde o čas. Jak v takovou chvíli postupovat? Jak získat peníze během jediného dne? Pomoci vám mohou půjčky ihned. Jedná se o finanční produkty s výhodnými podmínkami. Jakými přesně?

  • Sjednání probíhá velice rychle přes internet. Na webové stránce úvěrové společnosti si nastavíte výši úvěru a termín splatnosti. Vyplníte online formulář s osobními daty a odešlete ho ke zpracování. Následně čekáte, zda vám bude úvěr schválen. Odpověď zpravidla obdržíte do několika minut.
  • Úvěrová společnost obvykle nezkoumá vaše záznamy v registrech dlužníků. Proto máte šanci získat půjčku, i když v registru máte nějaké negativní záznamy.
  • Jakmile je úvěr schválen a sjednán, peníze obratem putují na váš účet. Situaci příliš nezdrží ani případné posílání verifikačního poplatku, který musíte na účet společnosti zaslat kvůli ověření, zda jste vlastníkem účtu na své jméno.

Převod peněz je otázkou několika minut

Úvěrové společnosti většinou mívají účty u všech velkých bank působících na našem trhu – tedy i u té, kde máte účet vy. Tím pádem je jak odeslání verifikačního poplatku, tak i zaslání požadovaných peněz na váš účet otázkou vnitrobankovní transakce, která trvá pouhých několik minut. Ukázkovým příkladem je půjčka Kredito24, v rámci které, můžete mít žádané peníze na účtu i do 15 minut od odeslání žádosti. Finance s přehledem získáte nejenom během jediného dne, ale dokonce během několika minut.

1 komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!