Domů » Škola volá aneb kde seženete školní pomůcky a potřeby?
Děti

Škola volá aneb kde seženete školní pomůcky a potřeby?

Máte doma předškoláka, který se v následujícím školním roce chystá do první třídy? Školáka, který již na první nebo druhý stupeň dochází? Anebo snad studenta střední školy? Prozradíme vám, kde seženete veškeré školní potřeby od A do Z na jednom místě. Pokud máte špatné zkušenosti s nákupem v supermarketech, udělejte to protentokrát jinak. Ušetříte spoustu času i peněz a zároveň si budete moct vybrat z mnohem širšího spektra produktů!

Internetový obchod Škola volá (www.skola-vola.cz) se specializuje na prodej školních pomůcek pro mladší školáky i na studenty středních škol. V nabídce najdete kompletní sortiment kvalitního zboží za dobrou cenu. Nakoupíte-li školní potřeby právě zde, ulehčíte svému rozpočtu.

Prodejce nabízí speciální balíčky zkompletované na míru potřebám žáků určitých ročníků základní školy. Pokud máte strach, že na něco zapomenete, případně jen nechcete ztrácet čas hledáním jednotlivých věcí, pak je balíček určen právě pro vás. Balíčky jsou k mání pro žáky 1. – 4. třídy základní školy.

Pokud vám balíčky nevyhovují, proveďte nákup klasickým způsobem. V nabídce najdete psací potřeby, penály a pouzdra, desky na abecedu a číslice, podložky na sestavování slov, bloky, sešity, úkolníčky, pomůcky na malování a kreslení, lepidla, kufříky, školní mapy… a spoustu dalších věcí, bez kterých se školáci neobejdou.

Nedílnou součástí sortimentu jsou školní aktovky a batohy. Na těch se šetřit nemá, a proto vybírejte s ohledem na ergonomické vlastnosti a praktické funkce. Vhodně zvolená aktovka nesmí školáka tlačit do zad, musí být dostatečně prostorná a designově atraktivní, aby se školáčkovi líbila. Pro starší děti jsou vhodné školní batohy pro druhý stupeň a pro středoškoláky studentské batohy.

Chcete-li se pro zboží stavit osobně, můžete tak učinit v Ostravě (adresa Teslova 12). S nákupem vám ochotně poradí kvalifikovaní prodavači!

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!