Skákací disk QOBOQOB – zábava do kapsy

Hledáte způsob, jak zabavit sebe i své přátele? Blíží se léto a co nevidět budete muset přemýšlet, co si s sebou vezmete na dovolenou. Kromě nezbytného oblečení byste si s sebou měli přibalit něco, co vás dokáže pobavit a dopomoct ke skvělé zábavě. Až vás omrzí koupání v moři či v bazénu, opalování a procházky po horách, vytáhněte z kapsy QOBOQOB a užijte si pořádnou porci zábavy. Cože, vy ho ještě neznáte? QOBOQOB aspiruje na hit letošního roku a již nyní se může pochlubit obrovským množstvím prodaných kousků. Nesmí chybět v žádné kapse, dokonce ani té vaší! Speciální disk zabaví malé i velké a můžete si s ním hrát sami, nebo v kolektivu.

Nekonečná zábava ze země tulipánů

QUOBOQOB je skákací disk, který se vyrábí v Nizozemí. Jde o revoluční zábavu, která vám dovoluje předvádět individuální kousky (takzvaný freestyle), ale i kolektivní hry s přáteli či rodinou. Připomíná létající talíř, ale dovoluje mnohem více. Díky kompaktní velikosti se vleze do každé kapsy a můžete si ho vzít všude s sebou. Vyrábí se v pěti barevných variantách, které jsou jasně viditelné. Fluoreskující barvy jsou zárukou, že QUOBOQOB uvidíte za každého počasí a pokud se vám někde zakutálí, rychle ho najdete a můžete pokračovat ve hře.

QUOBOQOB nebo ROBOCOP?

Novinka s názvem QUOBOQOB vydrží téměř všechno, můžete si vymýšlet vlastní hry. Házejte s ním o stěnu, nechte ho odrážet od vodní hladiny, zkoušejte nové triky...QUOBOQOB je jeho, skákací či létající talíř – vše, co si budete přát. Nabízí hodiny skvělé zábavy a můžete si ho objednat i na interentu. Na webu quoboqob.cz najdete celou řadu zajímavých článků a videa, díky kterým se můžete naučit spoustu nových triků. Díky horké novince, která se začala prodávat na 1.5. tohoto roku, se už na dovolené, ale ani doma, nudit nebudete.

Publikováno: 09. 05. 2012

Kategorie: Zábava a volný čas

Autor: Adam

Tagy: jojo | létající disk | létající talíř | quoboqob | skákací disk