Konec mučení se hladem

Hubnutí je fenoménem žen, které se snaží udržet „šlank“ a chtějí být sexy, ale mnohdy marně bojují s nadváhou. Mají za sebou nespočet drastických diet, s výrazným JO-JO efektem a pramalou efektivitou, ale nevzdávají to. Bojují jako lvice, aby se líbily sobě i svému okolí. Svůj sen o krásné postavě si díky Chia Shake může splnit úplně každá. Co je to Chia Shake? Jedná se o značku dietních balíčků, které se specializují na výrobu nízkosacharidových zdravých jídel, především na koktejly na hubnutí. A že to nejsou produkty ledajaké, potvrdí know how, jež přiměje vaše tělo spalovat vlastní tuky. Je konec mučení se hladem a dřině v posilovnách. Hubnout se dá inteligentně, bez stresu a bez psychické újmy.

​Chia Shake nahradí jídlo

Jídla Chia Shake jsou vhodná pro keto dietu a low-carb. S Chia Shakem můžete jednoduše nahradit jakékoliv jídlo. Produkty obsahují potřebné živiny, zdravé omega-3 mastné kyseliny z chia semínek a důležité vitamíny a minerály. Vaše tělo nebude hladovět, dostane se mu potřebných živin a metabolismus tak začne pracovat za vás, respektive ve váš prospěch. Fandíte-li keto-dietám, máte dobře nakročeno. Účelem je využít vlastního metabolického potenciálu, kdy začne tělo okamžitě shazovat při jídle. Jak je to možné? Pro trávení potravy a její štěpení je využíváno energie vlastního těla. Kdykoliv jíte a trávíte, pracujete! Jíte-li Chia Shaky, jež obsahují vysoký podíl kvalitních bílkovin, vlákninu, vitamíny a minerály, jste vysmátí. Ketóza je totiž stav, kdy vaše tělo spaluje na energii tuky, ne sacharidy, jak se tomu běžně děje.

​Spalujte tuky, ne sacharidy!

Chia Shake nabízí nejen dietní koktejly, ale také mnoho dalších výrobků na hubnutí, jako jsou proteinové palačinky, chia puddingy, dietní polévky, dietní omelety, low carb smoothie, tyčinky na hubnutí, oříšková másla, low carb müsli a mnoho dalšího. Vše je bezlepkové, bez přidaného cukru, bez éček a zbytečných umělých ingrediencí. Chia Shake jídla jsou vhodná jako doplněk při low-carb stravování (například 2x denně koktejl jako náhrada svačin, jsou vhodná i pro Cambridge dietu, Dukanovu dietu, Atkinsovu dietu). Tutovkou jsou dietní balíčky, v nichž najdete vše, co k hubnutí potřebujete. 5x denně jídlo Chia Shake, k tomu 500 g zeleniny + malé množství zdravých tuků. Ještě nikdy jste nehubly zdravěji! Svěřte se do péče odborníků, jejichž životní styl jde ruku v ruce se zdravím a mizejícími kilogramy.

Publikováno: 29. 03. 2021

Kategorie: Hubnutí a diety

Autor: Adam