Pořiďte si domácí saunu - důvodů je víc než dost...

Saunování patří k nejoblíbenějším ozdravným procedurám a pokud se mu ráda oddáváte i vy, možná nadešel správný čas pro pořízení vlastní domácí sauny. Představte si, že nebudete muset dojíždět do wellness centra a sdílet saunu s cizími lidmi. Budete ji mít k dispozici nepřetržitě a navíc získáte dominant, která umocní celkový dojem z vašeho bydlení.

Domácí sauny nejsou nedostupné

Odrazuje je vás vysoká cena? Ale jděte. Domácí sauna je poměrně dostupná a už dávno ji nepovažujeme za nadstandard pro „vyvolené“. Přesto svůj nákup dobře promyslete a vydejte se cestou kvality. Saunu si přeci jen pořizujete proto, aby vám dobře sloužila a vydržela v provozu mnoho dlouhých let. finská sauna

Proč je saunování zdraví prospěšné?

Vraťme se však k pozitivnímu účinkům na zdraví, které vám přinese pravidelné saunování. V prvé řadě jde o navození klidu a eliminaci napětí. Lidé, kteří jsou každá den vystavování nadměrnému stresu, si pobyt v sauně nemohou vynachválit. Finská sauna vás dostane do perfektní kondice! Do sauny se však vydáváme i z jiných důvodů. Teplo a vlhkost přispívají k uvolnění dýchacích cest, což ocení především astmatici a alergici. Vliv sauny poznáme na vlastní kůži (a to doslova) na zlepšení pokožky a v neposlední řadě celkovém posílení imunity. Není tajemstvím, že díky saunování lépe odoláte virovým onemocněním.

Karibu – německý smysl pro perfekcionismus

Důvodů, proč si pořídit domácí saunu, je vskutku velmi mnoho, ale která by to měla být? Nechcete-li při výběru šlápnout vedle, vsaďte na finské sauny, které vyrábí německá firma Karibu. Karibu má dlouholeté zkušenosti se zpracováním kvalitního dřeva a patří mezi nejlepší evropské výrobce. Německé sauny snoubí unikátní design, špičkové vlastnosti a v neposlední řadě kvalitu, kterou vezmete zavděk i po letech. Chcete-li se o nich dozvědět více, zamiřte na www.sauny-karibu.cz.

Publikováno: 23. 12. 2014

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: domácí sauna | finská sauna | proč si pořídit saunu