Domů » Pořiďte si domácí saunu – důvodů je víc než dost…
Zdraví

Pořiďte si domácí saunu – důvodů je víc než dost…

Saunování patří k nejoblíbenějším ozdravným procedurám a pokud se mu ráda oddáváte i vy, možná nadešel správný čas pro pořízení vlastní domácí sauny. Představte si, že nebudete muset dojíždět do wellness centra a sdílet saunu s cizími lidmi. Budete ji mít k dispozici nepřetržitě a navíc získáte dominant, která umocní celkový dojem z vašeho bydlení.

Domácí sauny nejsou nedostupné

Odrazuje je vás vysoká cena? Ale jděte. Domácí sauna je poměrně dostupná a už dávno ji nepovažujeme za nadstandard pro „vyvolené“. Přesto svůj nákup dobře promyslete a vydejte se cestou kvality. Saunu si přeci jen pořizujete proto, aby vám dobře sloužila a vydržela v provozu mnoho dlouhých let.

finská sauna

Proč je saunování zdraví prospěšné?

Vraťme se však k pozitivnímu účinkům na zdraví, které vám přinese pravidelné saunování. V prvé řadě jde o navození klidu a eliminaci napětí. Lidé, kteří jsou každá den vystavování nadměrnému stresu, si pobyt v sauně nemohou vynachválit. Finská sauna vás dostane do perfektní kondice!

Do sauny se však vydáváme i z jiných důvodů. Teplo a vlhkost přispívají k uvolnění dýchacích cest, což ocení především astmatici a alergici. Vliv sauny poznáme na vlastní kůži (a to doslova) na zlepšení pokožky a v neposlední řadě celkovém posílení imunity. Není tajemstvím, že díky saunování lépe odoláte virovým onemocněním.

Karibu – německý smysl pro perfekcionismus

Důvodů, proč si pořídit domácí saunu, je vskutku velmi mnoho, ale která by to měla být? Nechcete-li při výběru šlápnout vedle, vsaďte na finské sauny, které vyrábí německá firma Karibu.

Karibu má dlouholeté zkušenosti se zpracováním kvalitního dřeva a patří mezi nejlepší evropské výrobce. Německé sauny snoubí unikátní design, špičkové vlastnosti a v neposlední řadě kvalitu, kterou vezmete zavděk i po letech. Chcete-li se o nich dozvědět více, zamiřte na www.sauny-karibu.cz.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!