Domů » GPS aplikace Waze: Je zdarma a podle uživatelů patří k těm nejlepším!
Pro ženy - řidičky

GPS aplikace Waze: Je zdarma a podle uživatelů patří k těm nejlepším!

Můžete mít perfektní orientační smysl, ale musela byste být vědma, aby vás nepřekvapily nepředvídatelné situace, které se na cestách dějí neustále. Například spěcháte a dostanete se do kolony, která se pohybuje rychlostí lenochoda. Anebo vám cestu zkříží nehoda. V takové chvíli vám nepomůže ani GPS navigace. Anebo ano? Pokud si stáhnete aplikaci Waze, budete mít o aktuální dopravní situaci jasno. Tato navigace do auta pracuje s informacemi od uživatelů a vždy vám nabídne efektivní řešení. Vynikající hodnocení (viz. tato pochvalná recenze na portále Hardyn.cz) a miliony stažení o jejích kvalitách vypovídají dostatečně.

Síla Waze spočívá v aktuálnosti

Najít nejlepší GPS navigaci do auta není snadné. Některé mají intuitivní uživatelské rozhraní, jiné zase nabízí nevšední funkce. Ale málokterá servíruje kombinaci obojího, a to navíc zdarma. V prostředí aplikace Waze se okamžitě zorientujete a budete aplikaci ráda využívat při každodenním popojíždění po městě i v rámci delších cest.

Velkou výhodou Waze je aktuálnost informací. Uživatelé reportují stav dopravy, takže se vám nestane, že vás navigace dostane do problémů. Naopak se díky ní snadno vymotáte z každého problému. Algoritmus rychle vypočítá alternativní cestu a vy dorazíte do cíle včas.

Za zmínku však stojí také vyhledávání nejlevnějších benzinových stanic. Přijde vám vhod vždy, když se na palubovce rozsvítí kontrolka rezervy – Waze vás navede k nejbližší benzínce, která prodává pohonné hmoty o poznání levněji než konkurence. V případě natankování plné nádrže ušetříte i několik set korun.

Stáhněte si ji a vydejte se na cestu

GPS navigace Waze má mnohem více výhod. Můžete se o nich přesvědčit třeba hned. Stačí se přidat k milionům uživatelů, kteří ji už nějaký ten pátek využívají. Aplikace od Googlu (společnost ji v roce 2013 koupila za miliardu USD) je ke stažení zdarma pro Android i iOS. A když si s něčím nebudete vědět rady, koukněte se na tyto návody Waze pro uživatele.

1 komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

  • Ano! Jednoznačně je to nejlepší navigace! Hlavně se mi líbí to, že je nyní dostupný i na tato autorádia: https://www.2din.cz/android-autoradia/ V tomto případě se mi začínají čím dál, tím více líbit 2din autorádia s adroidem a přemýšlím o jeho koupi…

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!