Přečtěte si o zboží pravdu dříve než ho objednáte

Objednali jste si zboží a následně zjistili, že popis uvedený výrobcem nedopovídá realitě? Máte dost reklamních triků a rádi byste si přečetli skutečně objektivní informace? V tom případě by ve vaší RSS čtečce neměl chybět nový projekt, který je na českém internetu jediný svého druhu. Nově vznikající spotřebitelský web TestBlog.cz byl založen z jednoho jediného důvodu – poskytovat zákazníkům pravdivé informace o nejrůznějším zboží a upozornit na nedostatky, které se v e-shopech nedočtete.

O zboží bez obalu

Test Blog si nebere servítky a nebojí se vyzdvihnout pozitiva, stejně jako negativní vlastnosti a nevýhody. Detailní recenze obsahují popis zboží od obalu až po samotný obsah a najdete v nich i kritiku informací, které uvádí výrobce. V rámci zachování objektivity jsou pod každým článkem umožněny komentáře, ve kterých můžete zanechat své dojmy (máte-li s výrobkem stejné nebo úplně jiné zkušenosti) i vy.

Pošlete tip na recenzi a podílejte se na obsahu i vy

Záběr Test Blogu je skutečně široký a již nyní si na něm můžete přečíst hodnocení müsli tyčinek Nutrend Denuts a Jordans Fruslim, akumulátorového šroubováku Bosch IXO nebo recenzi tabletu Asus Memo Pad Smart. Další kousky budou velmi rychle přibývat, při čemž na obsahu se můžete podílet i vy. Stačí využít kontaktní formulář a zaslat redaktorům tip na výrobek, o kterém byste se rádi dozvěděli pravdu. K recenzi můžete navíc poslat i vlastní zboží.

Blog, který se vyplatí pravidelně sledovat

Objektivní testy vám usnadní rozhodování, zda do výrobků investovat, nebo se porozhlédnout po jiné alternativě. Chcete-li být první, kdo se dozví o nových článcích, nezapomeňte se registrovat do newsletteru. Informace o novinkách vám budou chodit mailem. TestBlog.cz vám prozradí to, co se jinde nedozvíte – bedlivě ho sledujte a už nikdy se vám nestane, že u nákupu prohloupíte.